Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za____niepokojona

Brązowa końcówka miesiączki.... co to moze byc?

Polecane posty

Gość za____niepokojona

czesc, miałam obfite 3 dni miesiączki, pozniej przez jeden dzien nic (okres jakby sie zatrzymał) i 2 dni juz mam taką brązową wydzielinę:/ czy to jest normalne? bo zaczynam się martwic ze cos mi dolega... czy ktoras juz tak mmiała? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inną @. Ja mam bardzo krótkie i skąpe. Trzeciego i czwartego dnia tylko pojawiają się takie brązowe plamy. Mam to od zawsze. Badania robię, co jakiś czas i wszystko jest ok, więc myślę , że nie masz powodu do niepokoju. Oczywiście najlepiej zapytać o to lekarza na najbliższej wizycie. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka_zolza
Ach dziewczyny dziewczyny...jak słusznie zauważyły przedmówczynie,każdy okres jest inny:) Czasem trwa kilka dni i nagle się kończy,tak,jak zaczął,a czasem stopniowo krawienie jest coraz mniejsze i mniejsze i czasem u niektórych dziewcząt pojawiają się brązowe plamienia. Które najczęściej oznaczają to,iż po prostu okres oficjalnie się skończył,ale są w Tobie jeszcze jakeiś resztki zakrzepłej krwi,które opuszczają Ciebie wraz z wydzieliną. To całkiem normalne,że okres nie zawsze musi się skończyć tak raz dwa:) I z dnia na dzień nie musisz być "czyściutka". Coś tam jeszcze jest i sukcesywnie zostaje odprowadzane na zewnątrz...także nie ma się czym martwić. A co zrobić z tymi pozostałościami? Najczęściej myślisz,że jest już po okresie,a te plamienia nadal trwają-czasem nawet kilka dni po oficjalnym okresie-2,3-to normalne. Zalecam po prostu stosowanie wkładek higienicznych:) zamiast katowania sie podpaskami,czy tamponami,kiedy krwawienie jest prawie,że żadne. Czysto,nie brudzisz bielizny,a i jeszcze jedno. Jak najlepiej pozbyć się takich plamień,zalegania pozostałości okresowych? Dużo się ruszać.... Okres to nie choroba:) Nie dawajmy sobie taryfy ulgowej,ruch to mniejszy ból i szybsze oczyszczenie ze wszelkich strzępków,wydzielin itd. Oczywiście nie przy wybitnie bolesnym okresie,nie pierwszego dnia,ale mimo wszystko,w miarę możliwości zalecam... I pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic. To najnormalniejsza rzecz pod sloncem: brazowa wydzielina na koniec okresu;) Nie masz sie czym martwic,glowa do gory:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka16
No tak...ale mi taka wydzielina pojawiła się 2 dni temu...a miesiączki jeszcze nie miałam...i bardzo się boję bo to chyba nie jest normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
Dnia 30.05.2007 o 10:46, Gość justyśka16 napisał:

No tak...ale mi taka wydzielina pojawiła się 2 dni temu...a miesiączki jeszcze nie miałam...i bardzo się boję bo to chyba nie jest normalne:(

Może ciąża . Zrób test xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×