Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Duszeek93

Brazowe Plamienie przed okresem

Polecane posty

Proszę pomozcie bo już idzie mi zwariowac. Mój cykl trwa około 29dni i dokładnie 4dni temu zauważyłam na majątkach brązowa wydzieline.( Około 22dzien cyklu) najczęściej występuje po wizycie w toalecie, i wycieka ze mnie jak śluz jest trochę taki rozciągliwy. Przy podtarciu na papierze ma barwę brązowa. Za kilka dni powinnam dostać miesiączki ale jak naradzie żadnych typowych dla mnie objawów nie dostałam. Dodam że wspolzylam z chłopakiem kilka razy ale za każdym razem z zabezpieczeniem. Bylo troche zabawy bez prezerwatywy ale do wytrysku bylo daleko.Czytalam że to może być krwawienie implantacyjne... I naprawdę bardzo się tym stresuje bo dzidziusia na ta chwilę nie chce. Nigdy czegoś takiego nie miałam dlatego tak bardzo się tym marwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na krwawienie... Zrob test w dniu okresu.. Jak negatywnie to do gins bo możesz mieć syfa jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie brazowe plamienie mialam tez przed okresem ktorego nie dostalam i bum ciaza :) potem bardzo bolaly mnie jajniki i stan podgoraczkowy. Zabezpieczaliscie sie, wiec sie nie stresuj bo my nigdy i nigdy nic az do teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie na 100%to nie jest bo jest skape i brązowe i jak mowie tylko po wizycie w toalecie takie coś że mnie wylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż... Albo choroba albo ciąża.. Może gumka byla felerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że zazwyczaj chłopak nie kończy we mnie. Jedynie czym mogę się martwić to tym że czasami zaczynamy bez gumki i dopiero po jakimś czasie ją nakłada. A jak ktoś miał te plamienie implantacyjne to ile mniej więcej dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To różnie.. Niektóre nawet nie mają. A taki glucik to wygląda właśnie na to i nawet czasowo pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy to może być ciąża... Ale równie dobrze stan zapalny, infekcja. Ciężko stwierdzić... Możesz zrobić test ale przed okresem to średnio wiarygodny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli okres przyjdzie to powinnaś i tak pójść do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem pójdę ale naradzie zrobię ... Boje się wyniku mam nadzieję że to jakąś infekcja bo się zalamie jak okaże się że to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam.. Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglądało u was takowe plamienie? Najgorsze że wszystkie fakty się wg mnie zgadzają. Ale nie przypomina sobie żebyś!y mieli mieć ryzykowna sytuację chyba że mam takie szczęście w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki sluz brazowawy, ciagliwy ponoć . Mialam upławy brązowe ale to był wynik zabiegu, brązowe, rude, różowe. Mokre. Wodniste czasem, czasem gęste. Przez pinad 2 tygodnie, śmierdzące. Wiedziałam że tak będzie więc nie byłam zaniepokojona. Poczekaj te 5 dni i test. Wpadki się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz, ale jak wyjdzie negatywnie to i tak mozesz być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni się starają a inni wpadną :) życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak, to powinnas iść do gina bo infekcja może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po jednym razie gdzieś tam sperma była i przy drugim sie dostala... Roznir bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) nie bój się, będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×