Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-B-C

Brązowe plamienie zamiast okresu... ?

Polecane posty

witam. mam pewien problem. 12.03 mialam dostac @. wczoraj, czyli 14.03 dostalam dziwne brazowe plamienie, brzuch mnie nie boli ani nic. zdziwilo mnie to, bo przy @ zawsze mialam bole brzucha. myslalam, ze tak bedzie na poczatku i ze sie rozkreci ale nadal jest tak samo. plamienie mam do teraz, dalej jest brazowe i jest tego niewiele. dodam, ze przytulalam sie z moim partnerem w dni plodne. co jest grane ? co moze byc tego przyczyna ?? czekam na odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za bledy, ale mam sto mysli na sekunde i bledy w pisowni sie niestety zdarzaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ?? moze to torbiel ? albo zmiana mojej diety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
ja równiez uwazam ze to moze być ciąża:-D gratulacje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma okresu laleczko, bo
zrób test ciążowy, torbiel nie powoduje takich objawów, a na pewno nie plamienia w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy swterek ;)
Zależy jak drastyczna jest ta zmiana diety. Jak już długi okres czasu jesz bardzo mało, to może to też być przyczyną. Torbieli nie miałam, nie wiem jaki to ma wpływ na okres. Jeżeli jednak się nie zabezpieczaliście to są duże szanse na ciąże. To tylko moje zdanie. Zrób test,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma okresu laleczko, bo
a zmiana diety, a raczej długotrwała głodówka spowodowałaby raczej brak CZEGOKOLWOEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas sobie wmawiam , ze to zmiana mojej diety, bo od 10 dni jestem na diecie niskoweglowodanowej i myslalam, ze to przez to mi sie miesiaczka poprzestawiala. a jak nie to, to pewnie torbiel... ale pwoiem wam szczerze, ze oprocz tego mam jeden dziwny objaw, ktory moze wskazywac ciaze... po prostu jak widze jogurt naturalny i ser bialy to az mnie trzesie, nie moge na to patrzec i normalnie mi to smierdzi.. fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy swterek ;)
a chciałabyś być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o torbiel, to poprzedmin razem jak go mialam to @ spozniala mi sie miesiac.. w ogole jej nie mialam i gin przepisala mi luteine na wywolanie. a jesli chodzi o diete to sie nie gloduje, jem to na co mam ochote ( oczywiscie musi byc to wysokobialkowe, bo na takiej diecei jestem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak . nie planowalismy tego oczywisie ale jak juz by bylo, to bylabym na prawde szczesliwa ;) no kurcze, kto by nie byl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko, ze narazie nie mam mozliwosci zrobic testu, dopiero na weekend.. hm mam pytanie. jak do weekendu utrzymywaloby sie to plamienie to moge zrobic test ? plamienie nie przeszkadza w pokazaniu poprawnego wymiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy swterek ;)
No to jak coś to już gratuluję. Test możesz zrobić bezwzględu na plamienia czy okres. Przecież i tak jest mocz potrzebny, a nie plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole zapytac ;) boje sie tylko tego, ze znowu sie bede bardzo cieszyc a potem sie okaze, ze jednak w ciazy nie jestem.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac denerwuje mnie ta niepewnosc... i dobija mnie mysl, ze dopiero na weekend bede mogla zrobic test.. ehh :( A moze jest tu ktos taki, kto byl w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj rano na wkladce nie mialam nic po nocy, ale na papierzae zobaczylam troche krwi... brzuch mnie w ogole nie boli... co sie dzieje?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka z kasyna
Ja tak mam. Nie zawsze, ale co jakiś czas przed okresem mam najpierw plamienia, a za dwa trzy dni dostaję @ Ginekolog powiedział mi, że takie plamienia zdarzają się przy długich cyklach- ja mam 30-32 dniowe albo jak się ma dużo stresów lub przy stanie zapalnym. Nie chcę Cię sprowadzać na ziemię, bo u Ciebie moze to być ciąża. U mnie to niestety nie świadczy o ciąży, a staramy się o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @ sie rozkrecila :(( fretka z kasyna mialas racje, fakt cykle mam dlugie 30-32 i to moze przez to tak mialam... przez chwile mialam mala nadzieje, ze sie udalo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam podobny problem , zamiast okresu co dwa dni sie spoznil, dostalam takiego brazowego sluzu a krwi krwi prawie nic , tak juz mam 4dzien:( co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia236
gościu! A zażywałaś tab. anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nigdy nie bralam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona
Prosze o pomoc, 22.03 mialam dostac miesiaczke do dzis nie dostalam mam tylko brazowe plamienia juz 5 dni dodam ze wspolzylam z narzeczonym ale z prezerwatywa czy mozliwe ze jestem w ciazy. Dodam ze nigdy nie mialam takich plamien. Zrobilam test wczoraj i wynik byl negatywny. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona
Jest tu ktos kto mial podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm skoro miałaś dostać okres 22.03 i teraz był negatywny test to raczej nie sądzę żebyś była w ciąży. radziłabym natomiast udać się do ginekologa bo to może być coś innego, np torbiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy wiecie, ze wystarczy pojsc do apteki po test ciążowy i po chwili wszystko będzie wiadomo? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od 2 miesiecy nie mam okresu tylko okropne bole brzucha, piersi mnie tez bola i mam brazowe plamienie, zaznaczam ze nie moge byc w ciazy gdyz mam implant od 2 lat. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym co zrobisz to idz do swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×