Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starajacsie

Brązowy śluz 4 dni przed okresem

Polecane posty

Gość Starajacsie

Hej dziewczyny. Staramy się z moim o dzidzie. W tym cyklu zaniepokoiło mnie kilka rzeczy. Od 4 dnia przed @ mam zabarwiony na brązowo śluz. Na początku był prawie ze czarny na wkładce, teraz jest koloru kawy z mlekiem. Strasznie bolą mnie piersi i brodawki, na lewej mam strasznie dużo widocznych żył, na prawej troszkę mniej. Do kresu zostały 2 dni. Testowałam dzisiaj, wczoraj i dwa dni temu jednak cały czas negatywnie. Powinnam poczekać do dnia spodziewanej @? Specjalnie kupiłam testy digital z clearblue bo podobno wykrywają wcześniej ;/ a, jeszcze jedna rzecz. Ten brązowy śluz trwał przez dwa dni, dzisiaj już jest normalny przezroczysty. Co to może oznaczać? :/ byłam na badaniach hormonalnych miesiąc temu. Lekarz powiedział ze wszystko jest w normie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ci poradzić,u mnie taki brudzący lepki śluz przed okresem to znak że będę miała trudny do opanowania okres,u mnie jest to na tyle niepokojące że odczuwam dość silne bóle i po paru dniach dostaję dość obfitego krwawienia połączonego ze skrzepami,nie bagatelizuję tego lecz po badaniach lekarz oznajmił że taka już moja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Taki śluz może zwiastować zbliżającą się miesiączkę, albo zagnieżdżenie się zarodka.Z testem ciążowym najlepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo, myślałam, że jestem w ciąży, miałam taki śluz nawet tydzień, lecz przyszedł okres, byłam u ginekologa i powiedział, że macica czasami się "oczyszcza" i takie plamienia są dlatego. Może poprostu poczekaj na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajacsie
Właśnie kurczę u mnie dzieje się to po raz pierwszy. Zaczęło mnie to zastanawiać tez dlatego ze to pierwszy cykl przy którym tak bola mnie piersi. Nigdy nie były aż tak wrażliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie mam plamienia lekkie na parę dni przed @ i u mnie to ciąża - zrobilam juz 2 testy i betę. Test najlepszy jest ten czuły 10mIu - inne nie wykryją jeszcze a ten mi wykrył. Powodzenia autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i piersi zaczęły mnie bolec już w połowie cyklu - co też było nieco dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajacsie
Ja zrobiłam ten test Digital z Cearblue, podobno tez bardzo czuły i nic. Ale może dlatego ze robiłam za wcześnie. Jeden 5 dni przed @, drugi 4 dni przed i trzeci 3 dni przed. Myślicie ze muszę poczekać? W środę powinnam dostać @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajacsie
Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki. Piękne dwie i 6 pozytywnych testów. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×