Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla30

Chcemy rodzić w 2016:)

Polecane posty

Gość Milla30

Hej dziewczyny:) Postanowilam otworzyc nowy watek dla wszystkich kobietek, ktore pragna urodzic w 2016. Te, ktore starania rozpoczely i te, kotre dopiero planuja. nie wazne czy to ma byc pierwsza czy kolejna ciaza. Podzielmy sie doswiadczeniami, objawami, testujmy razem!:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Moze na poczatek pare slow o mnie:) Mam coreczke, ktora w styczniu skonczy 4 latka. Dosc dlugo staralismy si eo pierwsza ciaze. Teraz postanowilismy postarac sie o rodzenstwo dla naszej coreczki. To jest moj 3 cykl staran i nie moge sie doczekac kiedy w koncu zobacze te upragnione dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
To ja też chce się dołączyć :) mam 29 lat to będzie dopiero mój 3 cykl starań o moje pierwsze dziecko ale cos czuje że łatwo nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witaj disetka1986:) TRzymam kciuki zeby nam sie udalo:) A jestes przed owulka czy juz czekasz na testowanie? Ja mam termin @ 23 listopada, pewnie nie wytrzymam i zrobie test w piatek, choc jakos nie spodziewam sie, ze juz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Jestem swierzo po @za 5 dni myślę że zaczniemy po woli się starać :) testów na owulację nie robilam jeszcze nigdy , chociaż zastanawiam się nad testem z Afrodyty mój ginekolog polecał.... ale za to mam wprawe w robieniu testów ciażowych :)w zeszłym cyklu chyba zrobiłam z 7 szt :/ okres mi się spóźnił o 6 dni i już myslalam,a tu nic ... :/ ogólnie po owulacji jestem pewna że się udało i już lece test ciazowy kupować a potem nic z tego nie wychodzi, w tym cyklu będę się starać tego nie robić :)uznałam że jeszcze trochę poczekam a jak starania nic nie dadzą to pójdę zrobić jakieś szczegółowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
oby nam sie szybko udalo:) Co do testow owulacyjnych to ja wlasnie uzywam, kupilam takie na allegro( w zestawie jest ich od 10 w zwyz plus test ciazowy) takie zwykle paseczki, ale raczej dobre bo ja czuje tez jak owulacja bo mnie strasznie jajniki bola i potwierdzam testem. Tylko to tez jak wyjdzie test owulacyjny pozytywnie to owulka moze wystapic do 48godzin. Oj znam ten bol, ze czlowiek sie nie moze doczekac, ja sobie za kazdym razem obiecuje, ze nie bede fisiowac! A dodatkowo sobie juz objawy wmawiam i sie nastawiam, a pozniej rozczarowanie:( W tym cyklu np w piatek mnie klulo w brzuchu i wczoraj brzuch bolal wiec juz mowie moze to objawy;) ah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
No ja w zeszłym cyklu też miałam wszystkie objawy ciąży, aż wkoncu okres przyszedł :( ja zazwyczaj staram się jak najczęściej przytulac tydzień po @ a jak mam owulację to jajniki mnie dość mocno bolą, u mnie jeszcze jest problem z tym że choruje na celiakie i to też może powodować niepłodność a niestety ale nie stosuje diety bezglutenowej :/ ostatnio jak rozmawialam z ginekologiem to niby nie ma to wpływu na zajście w ciążę a znowu Gastrolog mówi co innego... Ale ile ludzi tyle opinii może jak nie będzie się dalej udawać to przejde na ścisłą diete, bo w czasie ciąży to już będę musiała jej przestrzegać :/ a robilas już jakieś badania ? Czy jak na razie podchodzisz jeszcze do tego na luzie :) jeju jak ja bym już chciała zobaczyć te 2 kreski i to jeszcze przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
Milla30 ile masz lat ? Tak jak w nicku ? O ile mogę zapytać :) mnie trochę przeraża to że za niedługo mam 30 lat a żadnego dziecka jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Wlasnie to zawsze jest tak, ze kazdy ma inne zdanie, ale mzoe skoro ginekolo mowi, ze nie ma wplywu. No wlasnie ewnetualnie przejdziesz na diete. Ja narazie zadnych badan nie robie, podobno dopiero po roku staran mozna sie zaczac martwic, ja w pierwszej ciazy staralam sie ponad rok i robilam rozne badania i wszystko ok a zajsc nie moglam. Tylko powiem CI , ze chyba sama stworyzlam blokade, za bardzo chcialam jak odpuscilam to zaszlam:) Ale nie latwo wyluzowac ja juz teraz tez strasznie bym chciala!!! Cudowny bylby prezent na swieta! Ja tez sie martwie bo mam 35 lat a podobno po 35 juz ciezej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Akurat odpowiedzialam CI w poscie odrazu na pytanie o wiek:) Wiesz co nie martw sie, ja w pierwsza ciaze zaszlam majac 31 lat:) I wszystko bylo ok. Jak napisalam dlugo sie staralam, ale u mnei problem, byl bo pierwsza ciaze poronilam w 6tyg:( wiec pozniej sie zblokowalam. ALe wierze ze nam sie uda szybko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
pomyslalm, ze mozmey stworzyc taka tabelke: NICK WIEK CYKL STARAŃ TERMIN @ Milla30 35 3 23.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
pomyslalm, ze mozmey stworzyc taka tabelke: NICK_________WIEK_________CYKL STARAŃ________TERMIN @ Milla30________ 35______________ 3________________ 23.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disetka1986
No to u mnie będzie Disetka1986_____ 29 _____ 3_____08.12 Może rzeczywiście też powinna trochę odpuścić, tylko łatwo się mówi a trudniej zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
nick_________wiek_________cykl starań________termin @ milla30________ 35______________ 3________________ 23.11 disetka1986___ _ 29 ___ _ _ _ _ _ _ _ __ 3____ _ _ _ _ _ _ __08.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Połączyłam tabelkę w całość. No wiem , że to łatwo mówić. ..sama ma doświadczenie po ostatnich staraniach a teraz znów się nakręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
A my obie dokładnie 3 cykl starań :) Zapraszamy nie staraczki na nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Miało być inne staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula790
Zatem macie kolejna staraczke. Starania od 8mcy dziecie pierwsze lat 36. Troche trace juz nadzieje chwilami..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witaj Paula790 :)głową do góry naprwno się uda...podobno do roku czasu to nie ma się co martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula790
Droga Millo:-) ze wwzgledu ma wiek czas mmie torche pomagla mam juz troche obnizoma rezerwe jajeczkowa..ale tragedio nie ma Dziewczy.y znacie strone ovufriend? Sa tam dobre porady np.dotyczace odzywiania, jest kalendarzyk ktory na pdst Temperatury ladnie wylicza owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla86
Witam, chciałabym również do was dołączyć. Mam 29 lat i jestem już po jednym poronieniu w 9 tygodniu. W pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, teraz jest trzeci i okres miałam mieć w zeszły czwartek i zaczęły mnie w ten dzień bardzo boleć piersi, robiłam już test czy czasem się nie udało jednak negatywny a okresu nadal brak. Zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) mam 28 lat . jestem w drugim cyklu starań . jestem po owu. Za dwa powinna byc @ i bedzie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Witajcie dziewczyny, grupa nam rosnie:) Paula790 trzymamy kciuki zeby nam wszystkim sie udalo jak najszybciej. Ja znam ta strone wlasnie niedawno sie tam zalogowalam, ale jeszcze musze zaczac mierzyc temp. polla86 Ja tez przeszlam jedno poronienie przed pierwsza ciaza:(Testy czasem nie wykazuja niestety a bylas moze na badaniu z krwi, moze warto isc jak spoznia Ci sie juz prawie tydzien. Najgorsze te czekanie od owulacji do @...ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
Dziewczyny wpisjuje Was do tabelki, jak cos trzeba to uzupelnijcie:) nick___________wiek___________cykl starań________termin @ milla30________ 35________________ 3________________ 23.11 disetka1986____ 29 _______________ 3_________________08.12 paula790_______36________________8__________________? polla86_________29________________3_________________12/11 gosc___________28________________2__________________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla86
Milla30 niestety coraz częściej się słyszy o poronieniach. A na badanie krwi chce iść w czwartek ale wcześniej zrobić test, więc pod koniec tygodnia się okaże :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
polla86. TO fakt ja przy pierwszym poronieniu uslyszalam ze w tych pierwszych tygodniach to baerdzo czest a czasem nawet kobiety nie wiedza ze sa w ciazy mysla ze im sie opoznila miesiaczka czy cos(jak p 6 tydzien). No ale teraz ogolnie tyle chemii we wszystkim:( No to czekamy na wynik Twojego testu, kiedy planujesz kolejny? Ja w piatek chce zrobic chociaz to bedzie 3 dni przed terminem @ wiec pewnie bedzie neagtywny ale nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska88
Cześć to i ja się dopisze. Mam 27 lat. Staram się już 7 miesiąc ale 2 cykle były pominięte bo niestety nie widzieliśmy się z mężem w okresie kluczowym. Okresu spodziewam się około 27.11. Miałam nadczynność tarczycy leczoną radio-jodoterapią i teraz mam ciągle niedoczynność i podniesione odrobinę TSH koło 3 dla zdrowego człowieka niby ok ale podobno w ciąże to już trudniej przy tym zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoska88
A najgorsze jest to, że nie jest to odpowiedni nawet moment na zajście w ciąże. Chciałam zmienić pracę od września a jeżeli zajdę to nic z tego. Teraz u mnie w pracy wielkie zmiany i nie wiem co będzie od nowego roku. Ale tak bardzo chciałabym już być w ciąży, że nie zamierzam czekać na odpowiedni moment. Tym bardziej, że wychodzi na to, że wcale nie tak łatwo jest zaciążyć nawet jak ten moment już się znajdzie a nie zamierzam odkładać marzeń o dziecku na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
witaj ktoska88:) Czyli Ty jak cos tez testujesz w przyszlym tygodniu. No oby nam sie wszystkim udalo , moz ejeszcze w tym roku, taki prezent na gwiazdke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla30
ktoska88 ja mam podobnie bo ja tez chce zmienic prace i juz myslalam o tym juz dlugo i tak odkladalam ciaze i w koncu stwierdzilam, ze co ma byc co bedzie i zaczelam sie starac tez, bo tak mozna w nieskonczonosc odkladac. A w sumie jak uda C sie zajsc to i tak bedziesz chroniona, i pozniej macierzynstwo i bedziesz miala czas na spokojnie sie zastanowic i moze cos zmienic:) Dla pocieszenia powiem Ci jak bylo z moja pierwsza ciaze. Tez mialam dosc sowjej pracy i zaszlam w ciaze i jak konczylo mi sie macierzynskie trafila sie ciekawa oferta pracy, wiec zlozylam wymowienie w starej i odrazu zaczelam nowa prace:) Takze czasem sie moze dobrze ulozyc. I teraz tez wlasnei stwierdzilam, ze to idelany moment na ciaze i zlapanie oddechu i chyba u Ciebie tez, skoro z aktualna praca nie wiadomo to idelany moment. BO tak bys zaczela nowa prace i jakby sie okazala super to bys tez nie chciala odrazu zajsc w ciaze wiec znow bys to odolozyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×