Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągle upławy

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny. Mam pewien problem. Z mojej pochwy ciągle leci nadmierny śluz, o brzydkim zapachu. Nie dzieje się to tylko przed okresem ale cały czas tak samo. Bez wkładki higienicznej się nie obejde. Mam to już od dobrych 2-3 lat. Teraz mam lat 17, swoją pierwszą wizytę u ginekologa za sobą. Byłam nią tak zestresowana, że całkowicie zapomnialam się wypytac o te upławy. Gdy pani ginekologa mnie badala sama to zauważyła, ale powiedziała coś w rodzaju "no tutaj jest dużo śluzu, ale to pewnie przed miesiączką". Byłam tak zarzenowana tym badaniem, że tylko pokiwałam głową, a tak naprawdę byłam chyba z tydzień po okresie. Tak się zastanawiam czy nie wybrać się do ginekologa z tymi uplawami albo czy nie pomógł by mi jakiś żel albo płyn do higieny intymnej. Proszę o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie na upławy lekarz zlecił stosowanie Lactovaginalu, normalizuje on ilość wydzieliny z pochwy, przywraca fizjologiczne pH i własciwy skład mikroflory pochwy. Stosowałam go przez kilka miesięcy, napierw przez tydzień, a potem wspomagajaco kilka rzy w miesiącu, najczesciej po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam upławy i mam 23lat i tez mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×