Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewamuhr

ciągły brak orgazmu

Polecane posty

Gość Ewamuhr

To mnie już męczy unikam seksu bo niemam orgazmu, to trwa kilka lat, nie angażuję się bo to i tak na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygyjghghghg
niech ci zrobi dobra minetke,mega orgazm,ja przez stosunek nie mam ,jedynie w pozycji na boginie mam a to tez lechtaczka jest pocierana i dlatego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewamuhr
Próbowałam , mam ochotę na pocieranie ręką ale nie mam odwagi mu czegoś takiego zaproponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Nie musisz mówić, jak będziecie blisko to mu pokaż, poprowadź jego rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Ty jedna
Nie Ty jedna kochana nie masz orgazmu. a mam ale bardzo rzadko jezeli kochamy sie normalnie. dlatego dosyc czesto partner pomaga mi reka pobudzajac lechtaczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobnie ale pomogły mi takie pigułki Feminam Libido i specjalny krem na łechtaczkę do kupienia w każdym sexshopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna159
Mialam podobnie. Potrzebuje duzo czasu aby osiągnąć orgazm, ale mój parter stara się tak poruszac aż w końcu się udaje. I niestety ale prezerwatywa utrudnia mi szczytowanie. Gdy mój chłopak dojdzie, proszę go aby poszedł umyć siuraka aby nie było śladu spermy, chwilę "pohopam" i dochodzę. ...tejdhe to ryzykowne ale lekarz zakazał mi branja hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy człujesz sie tez przez szybę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Powiedz mu lub pokaż czego potrzebujesz.Mężczyzn na ogół podnieca sprawianie kobiecie rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTyśka
Kup dobry stymulator łechtaczki, lub wibrator z "króliczkiem" który porusza się z różną mocą na łechtaczce i będziesz miała orgazm za orgazmem.To może być też znakomita zabawa dla dwojga. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×