Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża a petting??

Polecane posty

Gość gość

witam mam pytanie i bardzo prosze o szybką odpowiedz. Ostatnio byłam z chłopakiem miał wytrysk na moja reke poczym wytarłam ją chusteczka. :/ Bylismy przez cały czas na swiezym powietrzu. Jakieś 2/ 2,5 godz po tym włozyłam sobie palec do pochwy. Niestety zapomniałam umyc rąk boje sie że plemniki mogły przeżyć przez ten czas. Dotykałam w tym czasie gleby, traw, włosów, drzwi itp. od tego czasu bardzo sie stresuje i boje ze moge być w ciaży. Mineło 3 dni mam ból głowy, podbrzusza, cześciej chodze do toalety. Bardzo proszę o waszą opinie! Bedę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki nie są ze stali. Jeżeli wytarlas reke chusteczka zabilas napewno większość z nich pozniej dotykajac jeszcze wielu innych rzeczy raczej napewno sie ich pozbylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jeden pływak przeżył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepokoją mnie troche te objawy :/ Ale mysle ze i to tak byłoby za wczesnie na objawy ciazy :P jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz lepiej sie czuje bol podbrzusza sam ustał . Do miesiaczki jeszcze około 10 dni hmm Mam obolałe piersi szczegolnie prawa :P oraz dziwny rodzaj sluzu z tego co mi wiadomo to powinny być raczej dni niepłodne a sluz ktorego moze nie jest bardzo duzo jest barzdo wodnisty ale wgl nie rozciagliwy . wydaje mi sie to troche dziwne powinien być raczej kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohh gdybym ja sie tak miała stresować, to naprawdę już dawno wolałabym zastosować jakąś antykoncepcję, która nie jest inwazyjna, jak np pigułki vines, ultralekkie, zawierają bardzo mało hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×