Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulalala

Ciąża czy nie ciąża

Polecane posty

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam od 22 do 27 września. Owulacja więc powinna wystąpić około 5 października. Przedwczoraj, tj. 17 października zostałam zabrana na pogotowie z silnym bólem brzucha, zrobili mi morfologię, CRP i test ciążowy (negatywny) i dali skierowanie na USG ginekologiczne. Będąc w szoku i ze stresu nie powiedziałam im o możliwości ciąży, więc nie jestem pewna, czy w zwykłej morfologii wyszłaby ciąża? Czy lekarze od razu też robią betę? Nie mam pojęcia jak to w Polsce funkcjonuje. No i dzisiaj byłam też na tym USG i nic nie wykazało, macica mała, jajniki zdrowe. Jednak dzisiaj mam 28 dzień cyklu, a miesiączki nie ma. Czy może być za wcześnie żeby USG cokolwiek wykazało? Dzisiaj mam spodziewany pierwszy dzień miesiączki, nie czuję żadnych objawów, które mogłyby to sygnalizować. Ale od ponad tygodnia czuję czasami lekkie mdłości, jestem senna. Czy mimo negatywnego testu robionego w 26 dniu cyklu i USG w 27 dniu cyklu, na którym nic nie było, mogę być w ciąży? Za kilka dni powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze możesz być w ciąży ale też nie musisz. Dziewczyny pisały ze czasami nawet tydzień po terminie @ testy wychodziły negatywnie. A były w ciąży. Na usg mogło też być za wcześnie. Najlepiej za kilka dni powtórzyć test. U mnie test w 29 dc wyszedl negatywnie. Dzisiaj 32 dc , @ nadal nie ma. Z ciekawości zrobiłam dzisiaj jeszcze raz ten sam test i wyszła tam blada kreska. Wiec jutro testuje ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej to już bym pobiegła do apteki po test, ale chyba i tak za wcześnie będzie żeby cokolwiek pokazało... Zostało mi czekać na miesiączkę... Lub jej brak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu jeśli do piątku nie przyjdzie to w sobotę z rana zrobiłabym test :-) a masz jakieś objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zamierzam poczekać kilka dni dla pewności :-) Nie jestem pewna co do objawów... W sumie mam lekkie mdłości od kilku dni, jestem też bardziej senna niż zwykle, ale czy to mogłoby być objawy ciąży to nie jestem pewna. Mam też delikatne bóle podbrzusza, ale też nie cały czas tylko od czasu do czasu. Nie przypominają tych, które miałam zawsze przed miesiączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj co chwilę latam sikać. Dzisiaj mimo, że piłam bardzo mało (kilka łyków wody) to byłam w toalecie już z 5-6 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja mam dokładnie tak samo. U mnie 2-3 dni spóźnienia @. Mam straszne pragnienie i też od rana jakieś 8 razy w toalecie. Mój sluz też jest mleczno biały. Może Juz nawet dzisiaj zrobię test. Jak wrócę z pracy. Ale muszę dorwać taki o czułości 10 mlu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w takiej sytuacji że spodziewana miesiaczka powinna być wczoraj i było to chwilowe plamienie. Piersi nadal mnie bola. Czy może być to ciąża mimo ze od miesiąca nie wspolzylam z facetem bo wyjechał i wtedy miałam normalną miesiaczke a moglam być już w ciazy w tamtym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
Dziewczyny jak zrobiłyście dziś testy to napiszcie co Wam wyszło bo jestem bardzo ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie miesiączki dalej brak, ale testu jeszcze nie robiłam :-) Nadal brak jakichkolwiek symptomów mających sugerować miesiączkę. Myślę, że zdecyduję się na pierwszy test jutro rano. Trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiejszy test 2 kreski :-) wczorajsza beta 28. Jutro powtarzam betę :-) mam nadzieję, że ładnie pójdzie do góry :-) Paula 3 mam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulalala
Miesiączki dalej nie ma, spóźnia się 8 dni. Robiłam test dzisiaj rano - negatywny. Ale poszłam tez zrobić betę, idę właśnie po wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wyniosła w czwartek 2. Więc brak ciąży, ale ginekolog stwierdził, że może być za wcześnie i jeżeli miesiączki dalej nie będzie za tydzień to mam zrobić test w domu i niezależnie od wyniku iść z tym do ginekologa. Dzisiaj 11 dzień spóźnienia 39 dzień cyklu, miesiączki dalej brak, tak jak i jej objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinkietka
Paulalala może powtórz jeszcze raz betę. Kurcze trochę długo się spóźnia. Myślę że teraz beta powinna już pokazać co i jak. U mnie beta 11 dni po spoznionej @ wyniosła 1659 mlu. Myślę że u Ciebie tez powinno już coś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię jeszcze test w domu, tak jak radził lekarz. Jeżeli nadal będzie negatywny to zrobię kolejny pojutrze no i niezależnie od wyniku pójdę do lekarza. Bo nawet jeżeli w czwartek będzie negatywny test to coś musi się dziać, że miesiączka się tak spóźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy test... Negatywny. Miesiączki dalej brak, śluz jaki był, taki wciąż jest. Podbrzusze mnie czasami delikatnie pobolewa, ale przez większość czasu po prostu je jakby czuję. Nie boli, ale czuję, że jest. Test, który zrobiłam jest średnio wrażliwy bo 25 mlu/ml. No nic, zarejestrowałam się na jutro do ginekologa, no i rano jeszcze powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie chodzę tak często siku jak przedtem, ale wciąż częściej niż zwykle. Podbrzusze, tak jak pisałam wyżej, pobolewa czasem delikatnie. Mam huśtawkę nastrojową, czasami mi delikatnie niedobrze no i czasami pobolewaj mnie dół pleców, ogólnie biodra i całe te okolice. Oprócz tego nic mi nie dolega, piersi nie bolą, nie ma w nich żadnych zmian. Nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Nie miałam żadnych stresów, starałam się za często nie myśleć o ciąży żeby sobie czegoś nie uroić, odżywiałam się tak jak zawsze, wysypiałam się też normalnie. W czasie kiedy miałam robione to usg o którym pisałam w pierwszym wpisie, pani doktor stwierdziła, że jestem już w drugiej fazie cyklu, czyli to znaczy, że była owulacja, prawda? Czyli nie ma opcji żebym nie miała owulacji, może to hcg jest jeszcze za niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , może powinnaś zrobić teraz jeszcze raz usg dopochwowo , może wyjdą jakieś zmiany od momentu usg które miałaś robione na pogotowiu , może warto odrazu isć na prywatne usg dopochwowo i nie czekać i zrobić jeszcze beta hcg, a nie testy z apteki bo z nimi różnie to różnie bywa , Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u ginekologa, to powiedziała mi, że nie ma ciąży, którą mogłaby wykryć dłonią. I kazała przyjść na usg w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 czat na netporadnia.pl e-mail kontakt@netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by Ci towarzyszyć i Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam jak było u mnie. Zrobiłam test a na teście ledwo widoczna kreska. Mój maż oczywiście nic nie widział i oczywiście bardzo mnie tym dobił. Przyszło mi do głowy zrobienie zdjęcia i zrobienie retuszu na taki jak wychodzą klisze na starych aparatach. Wyszła kreska.... Nie mówiąc nic mężowi zapisałam się prywatnie na usg www.mediluxclinic.pl. Wg pomiarów był to 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×