Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meluska

ciąża czy nie koniecznie ?

Polecane posty

Gość meluska

Witajcie. Przejde od początku tak więc okres miałam od 19 - 25 lutego. 4 marca uprawiałam sex przerywany dosłownie parę minut gdzie facet zdążył wyjść.. test zrobiłam 21 marca popoludniu -wynik negatywny. A okresu wciąż brak i żadnych oznak aby się pojawił. Test mogł się pomylić? czy za wczesnie go zrobiłam. Co myślicie na ten temat ?(jutro zamierzam ponowić test..) Proszę o normalne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zaciążona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze niekoniecznie musisz byc w ciaży, choc to tez mozliwe-stosunek przerywany nie jest gwarancją antykoncepcyjną!mozesz tez po prostu byc tak zestresowana ta sytuacją, ze twoj cykl sie rozregulował.a masz jakies inne oznaki wskazujące na ciążę?moze najłatwiej zrobic test jeszcze raz.bedziesz wtedy pewna-drugi negatywny po takim czasie nie uznałabym za przypadek lub wade tego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluska
od czasu do czasu podBrzusze mnie boli , ale trwa to chwilę. A tak Poza tym Raczej nic innego nie zauważyłam No może Poza tym że mam bardzo widoczne żyły na piersiach wokół brodawek. Jutro ponowie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilas test ponownie?po objawach ktore opisalas uwazam ze jednak jestes w ciąży..., ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluska
zrobiłam test popołudniu wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMarija
Jak Ci wyszedł negatywny to raczej w ciąży nie jesteś. Teraz zainwestowałabym w wizytę u lekarza i odpowiednią antykoncepcję np. pigułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj stosunek płciowy ,a nie ru/chaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluska
dziś rano dostałam okres (Chyba ) różowo biały pierwszy raz taki pojawił się do tego ból podBrzusza i pleców u dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny moze, ktoras miala podobna sytuacje i pomoze mi rozwiklac moj problem. Otoz @ powinnam juz dostac tydzien temu ostatnia mialam 20.02 cykle 34-35 dni. I tu sie pojawia zagadka gdyz od dnia spodziewanego okresu mam sluz typu plodnego ale jest go bardzo duzo jakbym miala znowu owulacje gdyz w marcu mialam dni plodne ktore objawialy sie tak samo. Test wykonalam negatyw wiec nie sadze, zeby to byla ciaza bo po takim czasie nawet popoludniu bylby juz pozytywny gdybym byla w ciazy. Martwi mnie ten sluz mialam go zawsze dzien przed okresem a nastepnie dostawalam @. Niestety tym razem jest go coraz wiecej a okresu brak. Spotkala sie juz ktoras kobitka z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam okres miałam 23 stycznia w lutym nie miałam wcale @ dopiero dostałam 10 marca według ostatniej miesiączki kochaliśmy się z mężem w dni płodne teraz od 3 dni znów mam śluz jak na dni płodne z tym że jest go zdecydowanie więcej mam ból jajników jak na okres + dodatkowo kujący wczoraj jeszcze pobolewał mnie kręgosłup jak przy okresie nie wiem co mam sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×