Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza czy stres ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Problem moj wyglada tak: mam dlugie cykle . Najdluzszy trwal 42 dni a teraz mam 43 dzien a okresu nadal brak. I nie wiem czy to normalne I czekac na okres przez te przyslowiowe dwa tygodnie :/ dodam ze mialam stresujacy miesiac bo zmarla mi bliska osoba I bardzo to przezywalam do tego te upaly ktore zle na mnie dzialaja. Boje sie ze moge byc w ciazy bo byla sytuacja ze wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia ale wytrysk nastapil na zewnatrz , jakos minute po wyjeciu. Mogl wydobyc sie preejakulat, co na jego temat jest kazda to inna odpowiedz czy zawiera plemniki czy nie. Bola mnie piersi , ze jak schodze po schodach to musze je trzymac , przybralam troche na wadze , miewam wzdecia, brak jakiegokolwiek sluzu-sucho. Prosze o jakas rade . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test to się dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża nie jest chorobą,jak się bzykasz to zaciążąsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli ZAWSZE miałaś długie cykle, 42 dni nie świadczą o ciąży.U kobiet z nieregularnymi cyklami (jeżeli nigdy się nie obserwowałaś) ciążę zaczynamy podejrzewać jeśli cykl przekroczy o 7 dni czas trwania najdłuższego z dotychczasowych cykli.I wtedy też można zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Niezależnie od tego, stosunek przerywany nie jest zbyt dobrą metodą zapobiegania ciąży.Ale Twoje objawy wskazują raczej na dni niepłodne przed miesiączką.Owulacja mogła Ci się opóźnić w związku z silnym stresem.A miesiączka występuje zawsze 10-18 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×