Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża mimo tabletek

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Biorę od roku tabletki anty, regularnie. Max 1-2 h różnicy. Tabletki mają bardzo słabą moc. Od kilku dni mam powtarzajace się mdłości w ciągu dnia. I boli mnie podbrzusze. Gdzie to przez rok się nie zdarzało. Na test za wcześnie. Okres za tydzien powinien byc. Wizyta u gin umówiona. Ale to nie daje mi spokoju... teoretycznie można zajść w ciąże. A Wy jak uwazacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie istnieje 100% antykoncepcja, ale mało prawdopodobne, byś była w ciąży.Zależnie od rodzaju pigułek-prawdopodobieństwo jak 3- 9 na 1000.Raczej stawiałabym na skutki uboczne.Organizm z czasem może zacząć inaczej reagować na hormony.W każdym razie odczekaj co najmniej do końca opakowania-i potem zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka1555
Jakie tabletki bierzesz? Ja musiałam próbować prawie 3 rodzajów, zanim skutki uboczne przestały mi dokuczać, nie ma zasady które tabletki na kogo najlepiej działają. 3 marką i mam nadzieję ostatnią jest Regulon, zamawiam wczśniej w aptece Melissa przez internet i sobię odbieram, cenowo wychodzi znośnie ale przede wszystkim nic mi nie dokucza + mam bardzo regularny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycrogynon 21. Skutki uboczne po ponad roku ? Nigdy w zyciu nie czulam wie tak jak teraz... :/ sa przypadki ze kobieta zaszla w ciaze mimo tabsow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkrecaj sobie, to skutki uboczne. Organizm może się buntować, to ingerencja w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może masz tak po prostu przy tych pigułkach, bo Ci nie pasują ? , ja zanim zmieniłam anty na pigułki vines, to też miałam ciągle mdłości a w ciąży nie byłam. Idź do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wypowiedziami wyżej, może to prostu skutki uboczne. Miałam podobnie. Może zmień rodzaj antykoncpecji skoro i tak nie masz pełnego zaufania do tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Jesli bralas jeszcze jakies nawet suplementy ziolowe lub jakiekolwiek inne leki nie stosujac odpowiedniego dostępu czasowego,to jest pewne,ze zaszlas w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×