Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka-księdza

ciąża?

Polecane posty

Gość kochanka-księdza

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Cilest od listopada. Rzadko się spóźniam i nigdy o nich nie zapominam. Biorę je o 21. Czasem zdarza mi się spóźnić 30 minut. I teraz następuje moje pytanie. Czy może być tak, że mimo wszystko zaszłam w ciążę? Bardzo mnie to martwi. Zauważyłam większe łaknienie. Dużo większe. I piersi są obrzmiałe. Przez 3 dni ostatnio w nocu odczuwałam mdłości. Boję się, że to może być ciąża. Tak... Mogę zrobić test ciążowy, ale dla pewności trzeba go zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. A ja miesiączkę będę miała za 5 dni. Dzisiaj przyjęłam ostatnią tabletkę blistra. Nie chcę czekać tylu dni, dlatego pytam Was, moje drogie, czymyślicie, że jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Nie jestem jeszcze gotowa na dziecko. Wiem, że wiele z Was pragnie dzidziusia, ale ja jeszcze nie jestem gotowa psychicznie, dlatego tak pytam... I liczę na jakąś normalną odpowiedź, bez zarzucania mi głupoty lub nie znajomości działania tabletek ;) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka-księdza
Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka przedwiośnia
Nie jesteś. Tak sądzę. A dla pewności sprawdź w ulotce jakie są efekty uboczne brania tabletek. To powinno cię uspokoić. A jeśli te wszystkie naprawdę u ciebie występują i nie są efektem strachu i paniki przed niechcianą ciążą, to moze warto pomyśleć o zmianie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka przedwiośnia
myślę, że spóźnienie pól godziny nie ma żadnego znaczenia. Jak brałam tabletki to nie raz spóźniałam sie nawet więcej niż te przepisowe 12 godzin. Poza tym jak jest sie w ciąży to raczej odczuwa sie mdłości rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Półgodzinne spóźnienie nie ma znaczenia. Jeśli dopiero za 5 dni będziesz masz mieć krwawienie, to na objawy takie jak mdłości jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Księżniczko, akurat co do mdłości się mylisz, one tylko z nazwy są poranne :-p Ale tego rodzaju objawy (podobnie jak wzrost łaknienia) występują zwykle dopiero od ok.5-6 tygodnia. A autorka, gdyby była w ciąży, to ledwie byłaby na początku czwartego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka-księdza
No tak... W zeszły mmiesiącu krwawienie miałam normlanie. Teraz tylko czekam z niecierpliwością na to, które będzie w piątek. Troszkę mnie uspokoiłyście z tym wszystkim. A myślicie, że jak się weźmie tabletkę godzinę za wcześnie to też się nic nie dzieje? Bo raz też tak mi się udało. Nie wiem jakim cudem, ale źle spojrzałam na zegarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak...
Jesteś kochanką księdza? I to on byłby ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka-księdza
Taa... po prostu nie miałam pomysłu na pseudonim. Ktoś mi jeszcze odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nic by się nie stało. Większość pigułek ma "tolerancję" do 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOS-PA FORTE POWINNA BYĆ BEZ RECEPTY DOSTEPNA JA NOS-PA MAX JEST BEZ RECEPTY CZEGO NOS-PA 80mg nazwą forte jest na receptę nie bez recepty to zalerzy od rejstracji leku danego zajmuje się urząd produktów leczniczych rejstracją leku otym decyduje prezes urzedu damy lek jest na receptę czy bez recepty dostepny w sprzedaży farmacełtycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Mam pytanie. Wie ktoś jak napisać zgodę lub upoważnienie żeby moją córkę która ma 15lat przyjął ginekolog bez osoby dorosłej. Bo nie mam pojęcia jak to napisać :/ Proszę o odpowiedź POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę w wieku 16 lat , nikt tobie nie przyjme dziecka do ginekologa bez osoby dorosłej czyli rodzica , wszystko za zgodą rodzica , ostatnio się spytałem lekarz czy to oznacza że do 18 roku życia będę musiała chodzić z c orka po tabletki antykoncepcyjne a ona Mów i mi że tak , żenada !!! Takie coś to tylko w pl !!!! Przykro mi że moja córka musi się spowiadać przy mnie u ginekologa ż intymnych spraw ! Przykro że dziewczyny które mają problemy z rodzicami nie mogą iść same do lekarza po antykoncepcję leki na chlamydie itd. W dk nie ma takiej mozliwosci dziewczyny moga same chodzic do kekarza w takich sprawaxh i zadbac o suebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:44 tak na legalny pozwalasz nastolatce uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pozwalam, masz jakiś z tym problem ? Tak jestem matka i pozwalam swojej 16 letniej córce uprawiać seks z chłopakiem , coś jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletkami antykoncepcyjnymi reguluje się również cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×