Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MgOOOSia

Ciaza ?!?!?!

Polecane posty

Gość MgOOOSia

Hej dziewczyny . Mam 20 lat . Spoznia mi sie @ . Ostatnia @ mialam 5 kwietnia . Piersi mnie bola , sa powiekszone i zaczyna cos z nich leciec . Jestem strasznie spuchnieta nie moge nawet adidasow nosiac czy sciagnac pierscionka . Zrobilam trzy testy i wyszly pozytywne :) Dzisiaj bylam u gin na usg i nie wykryto ciazy. Na zdjeciach z usg nic nie widac . a wyniki mnie troszke niepokoja . "Endometrium grubosci 15 mm jedorodne , w czesci centralnej nieco hyperechogeniczne . Szyjka macicy pogrubiala , slad plynu w jamie Douglasa " Mozecie mi wyjasnic co to znaczy ? Czy ktoras z was tak miala ? Na usg nic a jednak ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie chyba juz cos bylo widac , ale moze faktycznie jeszcze musisz poczekac? u mnie bylo widac pecherzyk ale bez serduszka. moze zrob badanie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.U mnie test wykrył ciążę, a usg w 4 tygodniu od zapłodnienia jeszcze nie.Obserwuj czy nie wystąpi silny ból brzucha lub/i plamienie, krwawienie.Takie mogą być objawy ciąży pozamacicznej lub zagrażającego poronienia.Jeśli nic się nie będzie działo, idź do lekarza za około 2 tygodnie.Powinno już być dobrze widać fasolkę w macicy.Ps.Mój "niewykryty" syn ma już 9 lat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×