Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziula25012

Ciąża po wyjęciu spirali

Polecane posty

Witam, przez 5 miesięcy miałam spiralę hormonalną, niestety ciągle krwawiłam i źle się po niej czułam, 3.02 dostałam miesiączkę, 7.02 spirala została wyjęta, krwawiłam jeszcze dwa dni. Cały miesiąc regularnie sypiałam bez zabezpieczenia z mężem. Dziś czyli 26.02 czuję się niesamowicie źle, bolą mnie jajniki i kręgosłup, mam niesamowicie wzdęty brzuch,dodam iż cykle mam zawsze 29-30 dniowe, więc powinnam dostać miesiączkę 4.03-5.03. Czy jest możliwość żeby to była ciąża ? Czy można zajść w ciążę w pierwszym cyku po wyjęciu spirali ? Test ciążowy można wykonać dopiero za kilka dni ale czy B-hcg wykaże już ciążę ? Czy jednak to samopoczucie jest związane z wyjęciem spirali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bzykaniu zawsze może być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ciąża, tu cudów nie ma wyciągasz i zachodzisz to proste, jaką spiralę miałaś? Ja też mam ale wcale nie krwawię, mam tylko małe plamienie co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiralę Jaydess. Ciekawi mnie czy tak w pierwszym cyku wszystko wraca do normy żeby normalnie zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od organizmu i częstości bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża po takiej wkładce czy po levosert jest możliwa jak tylko odbuduje się endometrium, a może to być już w pierwszym cyklu, chociaż zaleca się odczekać 2-3 cykle zanim się zdecydujesz na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy nie uszkodziłabym takiej wkladki przy ostrzejszym seksie.tzn czy ona by nie wypadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ostrym sexie jeszcze bardziej będzie w ciebie wbiijana ,a nie wyciągana.Nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobietke która zaszła w ciążę ze spirala wszyscy byli w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji ,jak sie bzykasz nażesz zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej istnieje możliwość zapłodnienia w pierwszym cyklu po wyjęciu. powinnaś się zabezpieczać. masz już wybraną nową metodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bzykaniu jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po każdym byzkaniu nooo bez przesady. Stopień zdrowotnosci plemnikow też ma spore znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spirala była w macicy i ją niszczyła aby jajeczka się nie zagnieździły.Nie plemniki tylko twoja bezproduktywna macica odpowiada teraz za ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.17 jak najbardziej istnieje możliwość zapłodnienia w pierwszym cyklu po wyjęciu. powinnaś się zabezpieczać. masz już wybraną nową metodę? Nie mam, ponieważ chcemy starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj w takim razie o kwasie foliowym. Mozesz też zacząć wyznaczać sobie dni płodne i celować w owulację, nam to pomogło. Jeśli będziesz mieć z tym kłopot możesz sobie kupić jakiś tester, np Afrodytę na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×