Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika0024

ciaza podczas stosowania plastrow evra

Polecane posty

Gość weronika0024

witam, czy ktoras z was zaszla w ciaze podczas stosowania plastrow evra?? ja stosowalam je od 10msc i od miesiaca jestem w ciazy, oczywiscie przerwalam przyklejanie od razu jak sie dowiedzialam... miala juz ktoras taka sytuacje? czy ciaza podczas stosowania antykoncepcji jest grozna dla dziecka?? chodzi o to czy bedzie zdrowe jesli zaszlam w ciaze bez przerwy jaka jest wskazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k joijdfjkkd
Stosowałas antykoncepcję i zaszłas w ciążę??? Jakim cudem, jakis błąd w przyklejaniu? Ja ich nie stosuje, biore tabletki, ale co to za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k joijdfjkkd
cóz stało sie:) dobrze, że się cieszysz...a co na to ginekolog? Po pierwsze- jak zareagował na ciążę podczas antykoncepcji? Po drugie- dlaczego jego wprost nie zapytałaś o to, czy szkodzi czy nie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika0024
bo bylam tak zszokowana i zachwycona ze zapomnialam o co pytac:D Zbadal mnie i powiedzial ze jestem w ciazy zebym zrezygnowala z antykoncepcji i ustalil od kiedy jestem w ciazy i zapisal mnie na nastepna wizyte ale to dopiero za dwa tygodnie, nic nie mowil o zadnych zagorozeniach tylko zebym zrezygnowala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswenatka
no to ciekawe pierwszy raz słyysze o takim przypadku podczas plastrów a sama ich używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdania
ooo, to ja chyba miałam nosa że odstawiłam to w diabły i wróciłam do tabletek. Odklejało się to to na brzegach, czarne się robiło paskudnie że nie wiadomo było gdzie to przykleić żeby nikt nie widział. A jeszcze jak się fizycznie pracuje to weź znajdź miejsce które ci się nie rusza. Pomijając że cycki mnie bolały tak bardzo że nie mogłam się do spania ułożyć - mimo niewielkiego rozmiaru. A w ciążę nie zaszłam chyba tylko dlatego że na tyle im nie ufałam że ze strachu nie dawałam się nawet dotknąć mojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncz_89
witam plastry evra stosuje juz od roku. jakis czas temu moze ok 2-3 mc dostalam miesiaczki w trakcie cyklu (przy 2 plastrze) i w tym miesiacu sytuacja sie powtórzyła.. na 2 dzien po przyklejeniu 2 plastra również dostałam miesiączki. co powinnam zrobić w tej sytuacji zgłosić się do lekarza i zmienić środki antykoncepcji? tylko że tabletek nie mogę bo strsznie tyłam kiedy zażywałam a inne to już raczej po urodzeniu dziecka.. jedyne co mi pasuje to plasty tylko czemu mam krwawienia w trakcie cyklu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc85
witam, ja jestem w trzecim miesiącu ciąży, również podczas stosowania plastrow Evra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela brala tabsy 10 lat, nie chcala dzieci, gdy zaszla w ciaze nie wiedzila co sie dziej, bole brzucha, wymioty, oslabienie, lekarz golny badal, robil badania,( ciazy nie brali pod uwage bo caly czas barala tabsy i miala okres z odstawienia) wkoncu lekarz mowi moze zrob test ciazowy, ona ze nie bo caly czas tabsy lyka ale zrobial, urodzila zdrowa corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że urodziła córkę. Z chłopcem mogłoby być inaczej. Mężczyźni nie mogą łykać tabletek z hormonami, które są dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała18822
Witam! Mam pytanie do kobiet które zaszły w ciążę przy stosowaniu plastrów. Mianowicie czy któraś pani stosowała jakieś leki, antybiotyki, lub piła jakieś ziółka np. dziurawiec, podczas stosowania plastrów? Czytałam że te czynniki mogą mieć wpływ na skuteczność działania antykoncepcji. Bardzo się boję ponieważ stosuję Evrę drugi cykl, i wszystko przebiega normalnie, ale kochałam się z narzeczonym w dniu zmiany plastra no i poszliśmy na całość. Jestem przewrażliwiona i sprawdziłam kiedy mam dni płodne, no i niestety wyszło że zaszaleliśmy akurat w dzień najbardziej płodny (w owulację) który prawidłowo ne powinien wystąpić. Ale czytając wasze wypowiedzi zaczęłam się obawiać że jednak nie jestem zabezpieczona, że plastry nie zadziałają poprawnie. Mam synka 10 mies. i nie jestem na razie przygotowana na drugiego malucha, dlatego zdecydowałam się na plastry, byłam nawet u ginekologa i chciałam tabletkę 72 po, żeby mieć 100% pewności że nie zajdę, ale niestety nie chciał mi przepisać. Stwierdził że plastry powinny wystarczyć i że tabletka 72 po działa na takiej samej zasadzie, jednak boję się strasznie że plastry nie będą skuteczne, nie wiem co myśleć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę, żeby podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej mieć owulacje. to jest krwawienie z odstawienia. Warto przeczytać dokładnie ulotkę ZANIM zacznie sie stosować antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabeth11111
hej, mam pytanie do dziewczyn, które w ciążę zaszły podczas stosowania plastrów- czy zanim się dowiedziałyście, krwawienie występowało normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji.Jedna nie stosując nie zachodzi w ciążę inna stosując antykoncepcję zaciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tych plastrów od 10 lat. Jeśli któraś zaszła to zapewne źle je stosowała. Może się odkleil albo nie zmienilyscie na następny.... Nie wierzę że przy odpowiednim stosownie są ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One też nie działaja jeżeli kobitka waży ponad 90kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala

Ja mam poprawnie naklejony 3 plaster i w dzień w którym przypadałaby owulacja silne bóle jajników. Idę właśnie do lekarza ustalić czy to nie zapalenie, ale po tym co tutaj przeczytałam, to chyba nie będę kontynuować tych plastrów.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×