Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciaza z zaskoczenia

Polecane posty

Gość gość

Witam, kochalismy się dziś z mężem dwa razy bez zabezpieczenia, za pierwszym razem spuścił się na zewnątrz ale wstrzymał i nie do końca skończył także po chwili znów się kochalismy, przetarl członka papierem i doszedł na zewnątrz, moje pytanje brzmi czy za drugim razem z preejakulatem mogły przedostać się jakieś plemniki? Dodam że jutro mam owulacje. Ktoś był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o odpowiedzi jak ktoś coś wie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jeśli tylko wygrał to jest szansa na ciążę. Daj znać za 14 dni o wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wytarł wacka papierem toaletowym to możliwe. Jakby wytarł w brudną szmatę do podłogi to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wytarł wacka papierem toaletowym to możliwe. Jakby wytarł w brudną szmatę do podłogi to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ci ktos ma wywrozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekuję wywrozenia ciazy, chodzi mi bardziej czy ktoś był w podobnej sytuacji i jak to się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Autorko posta, ile masz lat? Naprawdę wierzysz, że stosunek przerywany i wytarcie członka papierem to skuteczne metody uniknięcia ciąży? Tym bardziej "dzień przed owulacją"? Z ciekawości-skąd wiesz, że to było akurat dzień przed? Obserwowałaś się? Bo jeżeli to "wiedza" z kalendarzyka, to radzę Ci, wyrzuć go do kosza.I muszę Cię zmartwić, po stosunku pewna ilość plemników pozostaje w cewce moczowej.Żeby się ich pozbyć, mężczyzna musiałby oddać mocz, a następnie dokładnie się umyć.A zatem pewne prawdopodobieństwo ciąży zawsze istnieje, choć nikt Ci nie powie, jak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko, Ile masz lat? bo twoja wypowiedź tutaj jest bardzo zastanawiająca, jedna w takiej sytuacji zajdzie w ciąże, druga nie musi, trzecia natomiast zajdzie wytrysku, tylko z samego płynu. Szansa na ciąże jest, żeby drugi raz współżyć facet musi oddać mocz, tak jak pisała poprzedniczka i porządnie się umyć chociaż i tak na 100% pewne by to też nie było, jak jesteś młoda i nie chcesz dziecka, to na prawdę, używajcie prezerwatyw, bądź jakąkolwiek antykoncepcje, stosunek przerywany nie jest żadną antykoncepcja! Zapamiętaj to sobie ;-) odezwij się za 14 dni, chyba, że prędzej dostaniesz okresu, a jak nie, zrób test, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) okres pojawił się o czasie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gratuluję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety tyle szczęścia nie miałam. Zgodziłam się na przerywany i ciąża. W 6 tygodniu poronilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, nie jestem pewna, czego bardziej żałujesz? Tego, że "zgodziłaś się na przerywany"-czy, że poroniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×