Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brylancikowa

cicatridina

Polecane posty

Gość brylancikowa

czy ktos uzywal?? napiszcie prosze czy Wam pomoglo, jak wrazennia podczas stosowania. lekarz wlasciwie nic mi nie powiedzial tylko wreczyl recepte :( czy te globulki obnizaja skutecznosc anykoncepcyjnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtusiowa baba
globulki są super, latwe w stosowaniu. ja je stosowałam i jak poszłam na kontrolę to lekarz był zadowolony jak zadziałały. zależy na co je dostałaś. mi je zalecił przy małej nadżerce, no i jak wyczytałam we wskazaniach pomogły na suchość pochwy. nie miałam problemów przy stosunku. ja jestem zadowolona, i cena nawet ok. no i nie obnizaja skutecznosci any, bo sie pytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylancikowa
dzieki juz je stosuje :) faktycznie latwo sie je aplikuje :) niestety jakos zle wyliczylam i po 8 bede musiala przerwac bo zbliza sie okres :( dostalam je rowniez na mala nadzerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosik
A jak sie je przyjmuje?? Tzn. co ile dni? Na ulotce, która dostałam jest napisane, że leczenie trwa 10-20 dni (globulek jest 10 w opakowaniu), a moja gin powiedziała, że dwa razy w tygodniu. Ja tez bede je brała na nadzerke. Wiec jak w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosowałam
ja stosowałam, faktycznie szybko mi pomagły. dostałam je po wymarażaniu nadżerki, by szybciej sie zagoiło. musze przyznac, że nie miała żadnych problemów. łatwo dostepny w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruth
Ja tez dostalam je na mala nadzerke. W ulotce prawie nic nie ma. Gines powiedzial, ze nie wolno podczas ich stosowania wspolzyc. Czy cos o tym wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtusiowa baba
te globulki kosztują około 30zł w aptece bez recepty. należy je braż 20dni. mi pomogły, bo jak poszłam po 20 dniahc na kontrolę, to mi lekarz powiedział, że nadżerka zniknęła. ucieszyłam sie, że się bez zabiegu obejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtusiowa baba
nie jestem z Warszawy, wiec nie wiem co i jak. może ktos inny na ten temat się wypowie. w każdym bądź razie najpierw spróbuj ta Cicatridinę, a potem się martw. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek
wlasnie zaczelam kuracje. jednak zamartwiam sie, ze zabieg bedzie konieczny. juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza i jego opinii. a jak wam pomogl lek. czy te dziewczyny, ktore stosowaly go przy nadzerce musialy potem jeszcze ja wymrazac? pomyslec, ze mialam taka dobra cytologie i sadzilam, ze mnie te problemy nie dotycza :) a najgorsze w tym wszustkim jest zachowanie wstzemiezliwosci ;) nie wiem jak wytrzymam ten czas bez seksu. w zasadzie lekarz nic nie mowil mi, ze trzeba sie powstrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o globuli
dopiero zaczęłam używać cica, jestem po mrożonce i mam nadzieję, że te globule pomogą mi w gojeniu ran, bo już mam dość upławów i takich tam... Ja nadżerkę miałam dużą, zazdroszcze wam, że niektóre z was nie musiały mieć mrożonki, że globule pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snecha
a mozna stosujac cica kąpać się np. w basenach albo nie wiem na kompieliskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh zamorzona
wczoraj po raz drugi zamrazalam nadżerkę, bo wczesniejsza sie odnowila;/ lek Cica dostalam po raz pierwszy przy zapaleniu dróg moczowych, tn tak stwierdzil lekarz pierwszego kontaktu, chociaz mowilam mu , że mialam dwa tygpodnie wczesniej mrozona nadzerke. ginekolog sie wsciekl i przepisal ten lek i niby zapalenie drog moczowych mienlo po dwoch dniach. teraz po zamorzeniu od razu przepisal mi Cica od tak profilaktycnzie. a po 6 dniach od zabiegu mam zaczac brac LaciBiosFemina ale to juz tylko sybstutyt diety, milardy potrzebnych baktrii, zeby wzomoscic naturlana ochrone:) ponoc to bardzo dobre jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_merry
Witam. Mnie tez gink przepisala Cica. Jednak nie dostałam okresu. Nie wiem czy to z ich powodu czy też może być inny powód. Strasznie się zle czuje, taka napuchnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k****
Hej. Stosowałam je przez 10 dni. w połowie stosowania pojawiło się plamienie, a następnego dnia krwawienie, ale delikatne. Przedwczoraj wzięłam ostatnią globulkę, ale krwawienie wciąż trwa.Biorę tabletki anty.a okres powinnam mieć za tydzień.Od kilku dni boli mnie brzuch, tak jak przy okresie, ale to krwawienie jest dużo mniejsze. Czy to normalne? Dodam, że globulki mi przepisano z powodu podejrzenia nadżerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka1234
Hej. Czy, któraś z was stosowała ten lek na dyspareunię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzula
hej dziewczny? czy te globulki mozna brac w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula889900
ja dostałam te globułki od mojej gin po wymrażaniu nadżerki, ale kazała mi stosować tylko przez 5 dni, narazie stosuje 2 dni wiec jeszcze nie wiem czy cos pomoga, ale jak macie jakies pytania odnosnie globulek albo zamrażania nadżerki to piszcie chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_mimi
Hej, mi dziś gin też przypisał cicatridine po leczeniu solcogynem nadżerki. Nadżerka po 1 aplikacji bardzo ładnie sie wygoiła prawie całkowicie- tak powiedziała Pani doktor i dzis po raz 2 ostatni juz posmarowała mnie tym plynem i przypisala te globulki- 2 opakowania. ale w zwiazku z tym ze zaczynam brac tabletki anty to pytałam się czy może sie wstrzymać z ich braniem i współżyciem i moja pani doktor powiedziala ze nie trzeba ze wszystko jets oki i mozna sie kochac...no wiec juz sama nie wiem:) poczekam aż skończe 1 opakowanie i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia2041
czy w trakcie brania tych globulek mozna pic alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaritra
chyba żade interakcje z alkoholem nie występują podczas przyjmowania cicatrydyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpiada102
hej...po zamrozeniu zaczelam braz te czopli dopochwowe o 4 dni przed koncem opakowania tabletek anty zaczełam plamic i przestałam stosowac te czopki bo nie wiem czy mozna je stosowac przy plamieni-okres?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliii
hej :) a co z seksem podczas leczenia cicatridina??? zapomniałam zapytać gina :/ mam stosować 1 glob na tydzień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie służył krem (to dziwne, bo kwas hialuronowy dopęcherzowo to dla mnie rewelacja), no ale ja mam nietolerancję histaminy i nadwrażliwość śluzówek. Ale na pecherz.pl dziewczyny opisywały w wątku pozytywne doświadczenia - właśnie głównie z globulkami. Generalnie HA to rewelacja na uszkodzenia tkanek, więc jeśli nie będziesz miała nadwrażliwości, sądzę, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie przyszedł do mnie list z wynikami smear test i cervical screening i wszystkie badania nie wyszły perfekcyjnie i rezultat jest taki ze jestem w malym ryzyku zachorowania na raka szyjki macicy ,mam pytanie czy jest to mozliwe ze moje badanie wyszlo zle poniewaz dzien wczesniej wlozylam sobie do pochwy globulke cicatridina i napisali mi ze przysla mi znowu zaprosznie na badanie strasznie sie boje mam 26 lat okres dostaje co 26lub 27 dni i nie mam krwawien miedzy miesiaczkami od 11 lat jestem z jednym partnerem nigdy z nikim innym nie spalam .Pozniej sprawdzilam na necie ze nie moge przynajmniej 3 dni przed badaniem cytologiczynym uzywac zadnych globulek dopochwowo na zawartrosc chemiczna :( a ja jestem pewna ze cos tam mi jeszcze zostalo z tej globulki :(Mieszkam w Londynie i od prawie 2 lat jestem chora na stwardnienie rozsiane i bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dylemat polega na tym że nawarstwiło mi się kilka problemów, które niby nie są poważne, ale mam straszny mętlik w głowie i nie wiem jak stosować leki :C otóż, gin wykrył mi niedawno zapalenie jajnika i stwierdził suchość pochwy, po czym przepisał mi Cicatridine w formie globulek i jakiś Dicloberl aplikowany doodbytniczo, który, z tego co wyczytałam na ulotce, działa przeciwzapalnie na stawy. czy to faktycznie działa na moje dolegliwości, czy ktoś ma podobne doświadczenia? żeby było śmieszniej, kilka dni temu nabawiłam się zapalenia cewki(???) - piecze mnie przy oddawaniu moczu, odczuwam niepokój i rozdrażnienie i wieczne parcie na mocz. mam już trzeci raz tą dolegliwość, wcześniej zadziałało Furaginum, więc i tym razem zastosowałam je już bez żadnych konsultacji, bo nie mogłam wytrzymać. juz po pierwszym dniu przyjmowania furaginy czuję ię o niebo lepiej. moje zasadnicze pytanie brzmi: czy Furaginum można stosować jednocześnie przy kuracji Cicatridiną i Dicloberlem? plus biorę tabletki antykoncepcyjne. wczoaj wieczorem zaaplikowałam pierwszy Cicatridine a dzis tak naprawde poczulam ostre dolegliwosci w sferze cewki i wzielam Furaginum. pomóżcie bo jestem w kropce i nie wiem jak się leczyć :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dostałam od lekarza te globulki na suchość śluzówki pochwy i zanik śluzówki, przestrzegam przed używaniem cicatridina te dziewczyny, które maja nadwrazliwą sluzówkę i reakcje alergiczne, właśnie jestem po 3-cim czopku, dostałam silny świąd, palenie, koszmarnie boli. Wyczytałam w składzie dodatkowe substancje konserwujące i dodatki-ja odstawiam te globulki bo nie wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primina
Ja też przestrzegam przed tymi globulkami. Wybrałam się do lekarki do dość długim czasie, choć nic mi nie dolegało. Żeby coś tam zadziałać, dała mi cicatridinę. I się zaczęło... Obrzęk, świąd, ból. W te pędy pobiegłam znów. Diagnoza: grzybica, choć niespecyficzna. Dostałam leki na grzybicę oraz skierowanie na badanie czystości. Grzecznie brałam te leki. W badaniu nie stwierdzono żadnej grzybicy. Poszłam do dermatologa. Diagnoza: uczulenie na lek zaordynowany przez ginekologa. Teraz dermatolog leczy mnie z tego co spieprzył ginekolog. Każda wizyta u specjalisty kosztuje 100 zł +koszt leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 2 razy w ciagu 2tyg aplikowany jakis lek u ginekologa a potem po okresie kazał aplikowac cicatridine globulki i zglosic sie po kolejnym okresie na kontrole...w czasie stosowania globulek 0 sexu ale teraz je skonczylam, jeszcze 10 dni do okresu i co moge juz wspólżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat po porodzie stosowałam Gynauxil. I powiem Wam ze naprawde pomógł mi bardzo szybko odbudować flore bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×