Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18nastka

ciemny sluz! co to moze byc? pomózcie!!

Polecane posty

Gość 18nastka

od jakiegos tygodnia mam bardzo dziwny sluz, taki ciemno brazowy czasem tez krwawienie wystepuje. nie wiem czy to okres czy jakies plamienie, moze to jakas choraoba kompletnei nie mam pojecia co to moze byc! dziewczyny pomozcie!! 3dni temu powinnam miec okres, wczesniej mialam co 30 dni, pozniej wypadla mi jedna miesiaczka (nie bylo jej w cale) potem mialam co 21 dni. i nie wiem co si edzieje! ten sluz strasznie dziwny, brazowy, nigdy wczesniej takiego nie mialam. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten śluz ma do tego jeszcze przykry, kwaśny zapach, to to pewnie grzybica. Jeśli nie, to pewnie zwiastun okresu, jesteś jeszcze młoda i organizm sie jeszcze reguluje. Na wszelki wypadek wybierz się do gina. Nie sądzę, żeby to była jakaś strrrrraszna choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbwoeiu
a ciążę wykluczasz??? jak dla mnei to to jest objaw wizyty u ginka:) idź idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cos z jajnikami
albo stan zapalny, albo zaburzenia hormonalne Zrób sobie cytologię i koniecznie do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editka06
Też tak mam. Byłam u ginekologa - stwierdziła zaburzenia hormonalne i policystyczne oba jajniki. Przepisała tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
ciazy na 100%wykluczyc nie moge:( a tabletek nie lykam, lekarz mial mi je przepisac dopiero gdy znowu wypadnei mi miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbwoeiu
to zrób test ciążowy no i musisz iśc do ginka z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
coo to moze byc ciaza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbwoeiu
kiedy poszłam do mojego z podobnymi objawami to kazał zrobić test ciążowy i usg...ale w ciązy nie byłam... nie martw się tylko idź do lekarza a jeśli nie jesteś poewna to zbór test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
taki ciemno brazowy? i jeszcze na dodatek z krwia? nigdy czegos takigo nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhutrhh
a jesli wystepuje w czasie okresu w 4 dniu zamiast okresu mialam brazowy śluz!! strasznie sie przestraszyłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
ciemny wlasnie mi sie skonczyl , teraz ma takie lekko brozowe zabarwienie no i co mam robic? isc do lekarza czy moze jednak ten tes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
?? ;] up ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak zawsze przed miesiączką, najpierw kilkudniowe plamienie w kolorze brąz a potem pojawia się normalne krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
tylko ze ja maialm ten sluz przez tydzien a teraz juz nic, skonczyl sie ten sluz a miesiaczki nei widac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
tylko ze ja ten sluz mialam tydzien, a teraz sie skonczyl i okresu nie widac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhgfhg
zaburzenia hormonalne albo ciaza..zrob test a potem do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18nastka
to jutro napewno do gina pojde, albo tes zrobie! nastaraszylyscie mnie porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam pytać o to samo
bo też mam to "coś"...:( najpierw okres mi się spóźniał kilka dni, potem była ta dziwna ciecz - trwało tyle dni ile miesiączka. kilka dni odpoczynku i od nowa to samo - to już drugi tydzień. ból brzucha jest ale nieporównywalnie mniejszy niż zwykle przy miesiączce. dodatkowo przyśpieszony oddech - czasami myśle że zemdleję, zawroty głowy itp. nie poszłam do lekarza jeszcze( choć się już teraz wybieram) bo tłumaczyłam to sobie pogodą i dużymi zmianami w życiu - duży stres... mam nadzieję że to nic poważnego - ciąż wykluczona! 18stka odezwij się po wizycie u ginekologa!!! jestem ciekawa co ci powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja tam też mam czasem normalnie zamiast krwi - najpierw czarny, potem coraz jasniejszy braz, az w ogole nie ma. ale jest to zmieszane z krwią. jak cię aż tak to niepokoi to idź do gina. ja powiedziałam o tym, miałam usg i wszystko cacy. nie mów, że skoro nigdy tak nie miałaś, to nie może to u ciebie wysąpić - nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do violette
a co ci powiedzial gim? czym to bylo spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak Ty 18stka. przez około tydzień miałam jakiś brązowy śluz, ale bardzo mało go było, czasem miałam bóle brzuche, nie raz słabsze, nie raz mocniejsze. dziś rano poczułam jakby coś mi się wylało. gdy poszłam do łazienka zobaczyłam krew. pomyślałam, żę to okres wkóońcu dostała, ale teraz krwawienie nagle ustało. nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 11 lat i mam tak drugi raz! Nie wiem co mam robić. Czytałam bardzo dużo na ten temat i się boję. Proszę o pomoc kogoś doświadczonego ale inni też mogą pewnie pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×