Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxia111

Co jeszcze zrobić aby była wymarzona fasolka ?

Polecane posty

Gość maxia111

Witajcie dziewczyny , pisze tutaj prosząc was o radę , jestem osobą dość przy kości ostatnio schudłam dość dużo staram się o dziecko od 4 długich lat ale nie wychodzi wziełam się za siebie zbijając wagę , zaczęłam też pić zioła ojca sroki na pobudzenie pracy jajników , zrobiłam dokładne bania krwi , cukrzyca ciśnienie te sprawy w normie wyniki idealne . TSH 3,14 , byłam u ginekologa na USG wyszło że za 2 dni pęknie mi pęcherzyk czyli według niego owulacja była i działam bez zarzutów kazał mi tylko wykonać badania prolaktyny i testosteronu , wczoraj odebrałam wyniki , PROLAKTYNA - 16,70 ( wartości referencyjne to 5,18 - 26,53 ) TESTOSTERON ( wartości referencyjne 0,38 - 1,97 ) co myślicie o tych wynikach ? za tydzień idę do ginekologa o co jeszcze mogę go poprosić ? on sądzi że wina prawdopodobnie należy w partnerze i on powinien zrobić badanie nasienia . Każda wasza rada będzie dla mnie przydatna , proszę o odpis . POZDRAWIAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolkę sadzi się w ogródku. Zarodek to nie fasola, ale już widać, że masz OZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi111
Ja dobrze wiem czym jest dziecko , niestety nie każdy zna się na słownictwie zamiennym zawsze musi siedzieć tutaj jakaś dęta Pani która wyżywa się ze swoich problemów na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarodek to nie dziecko. Tu same panie z OZM, że rozumieją tylko nazwy fasolka, didek, dzidzia itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest OZM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jest załozony aby rozmawiać o tzw ,, nazwach '' temat wypisany jest powyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpieluszkowe zapalenie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tlusta nazywajmy rzeczy po imieniu proponuje zbadać tarczyce i ja leczyć a później sie na pewno uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, dzięki za wyjaśnienie, gościu z 10:52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi111
Tarczyca zdrowa proszę czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka to mówią na dzieci z zespołem FAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się Maxia siedzi tutaj jakaś dziwna kobieta i wyżywa się na kimś obcym bo w realu jest pewnie cicha i wstydliwa a co do wyników to wydaje mi się że są bardzo dobre i lekarz może mieć trochę racji że najpierw trzeba faceta zbadać . A może za bardzo chcesz ? odpuść a może się uda życzę Ci tego autorko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zajścia w ciąże TSH nie może być wyższe niż 2-2,5 a najlepiej jest jeśli wynosi ok TSH 1, poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi111
Tylko że każdy lekarz rodzinny i ginekolog stawia granicę do TSH 6.00 więc jak jest ? jak zobaczył mój wynik powiedział - pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie żartujeszhttps!! Poczytaj w necie ile ma wynosić TSH w ciąży, zaleca sie maksymalnie do 2,5, a tak jak napisałam najlepiej jeśli jest w okolicach 1. Lepiej udaj się do innego ginekologa i endokrynologa. Lepiej tą tarczyce uregulować przed zajściem, twój wynik już świadczy o początkach niedoczynności, może tez przez to są problemy z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prolaktynę powinnaś zbadać z obciążeniem. U mnie pierwszy wynik był w normie, kolejny robiony godzinę po przyjęciu leku wykazał bardzo wysoki poziom prolaktyny. Musiałam brać Bromergon i udało się po 3 latach. To był cud. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście partner musi zbadać nasienie i jak u niego będzie ok. to trzeba jeszcze zrobić badanie drożności jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to badanie nasienia. Tsh też za wysokie! Ja z mniejszym wynikiem dostałam lek na zbicie, ale i tak to nie było przyczyną. Macie jeszcze wiele badań do zrobienia: drożność jajowodów, immunologiczne, laparoskopia diagnostyczna, histeroskopia. Słabo działacie jak na tyle lat starań. ZMIEŃCIE LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ty masz lat ? Od tego zacznijmy no i jaka ta nadwaga ? Bo jak +30kg i pod 40 tkę to trochę późno sie zbudziłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie musicie miec problem ja mam 3 dzieci w odstepach kilkuletnich a nigdy sie konkretnie nie zabezpiczalam, poprosty ciazy nie bylo latami a potem zaciaylam, a od czego to zalezy nie wiem, takie zycie , kolezanka urodzila dziecko po 8 latach staran o drugie urodzla blizniaki, oczywiscie nie zycze ci kolejnych lat ale robcie to co trzeba a dziecko sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta grube tez maja dzieci widze to bo mieszkam w UK, takie grubasy ze ledwo chodza a wozki pochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbujcie celować w owulację. kup sobie testy lh albo minimikroskop np afrodytę na ślinę. pomocne mogą okazać się też zele ułatwiające zapłodnienie np conceive plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie chca miec dzieciaka na sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam tą afrodytę i rzeczywiście pokazała mi dni płodne. mam nadzieję, ze dzięki temu w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×