Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mi może być

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny,od kilku dni bardzo swędzą mnie miejsca intymne, wytrzymać się nie da. Myję się tantum rosa i smaruję clotrimazolem ale nie pomaga. Mam upławy białe a za chwilę jakieś szare, nwm o co chodzi w ogóle. Nie współżyję, nigdzie się nie szlajam, dbam o siebie i nagle takie coś. wczoraj w aptece własnie dali mi to tantum rosa i ta maść ale tak jak napisałam nie pomaga. Macie inne pomysły jak to zwlaczyć. Uginekologa na nfz musialabym siedziec cały dzień a musze iśc na 14 do pracy. Plisss, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Kup sobie iladian direct plus sa super. Ja tez kiedys prawie sie zadrapalam na smierc a po nich juz na drugi dzien mialam ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
I nie trzeba sie szlajac zeby zlapac infekcje intymna. Wystarczy skorzystac z toalety w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udaj się do ginekologa bo to infekcja, pewnie grzybicza i bakteryjna razem więc tylko leki na receptę ci pomogą. Do czasu wiyty nie rezygnuj z podmywania się tym tantum rosa, z clotrimazolum też nie i najlepiej dokup w aptece jeszcze invag, kapsułki na szybkie odbudowanie właściwej mikroflory w pochwie. Już teraz zacznij je stosować i kurację nimi kontynuuj po zakończonym leczeniu aby infekcja nie powróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece krem clotrimazol i smaruj. Kosztuje ok 3 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie swędzenia świetnie łagodzi provag żel, który zakwasza okolice intymne i zmniejsza podrażnienie. Jeżeli do ginekologa musisz długo czekać, wybierz się do lekarza rodzinnego, mi nie raz taki lekarz wypisywał receptę na nystatynę - globulki przeciwgrzybicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Skoro polecone medykamenty nie pomagają to znaczy, że infekcja sie rozwineła na tyle, że trudno już ją opanwac środkami bez recepty. Wizyta u ginekologa jednak wskazana. Na koniec leczenia nie zapomnij o odbudowaniu flory bakteryjnej np Lactovaginalem, by infekcja nie nawracała. Probiotyk przechowuj w lodówce, bo to żywe bakterie i dlatego tak skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) myj się pod prysznicem tak gorąca wodą, jaką dasz radę. Przytrzymaj strumień dłuższą chwilę, później spróbuj czystym palcem "wydobyć" te szarości podczas tej bardzo gorącej wody. To działa. 2) jogurty z bakteriami 3) tantum rosa. 4) jak poprzedniczki napisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×