Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mi pomoże szybko, infekcja

Polecane posty

Gość gość

Hej.co mi szybko pomoże na swedzenie w miejscu intymnym, ladian czy to uro cos tam, a może znacie cos innego nie z reklamy ale bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mi skutkuje maść clotrimazolum, działa dość szybko można ja dostać bez recepty i jest tania. Ewentualnie tantum rosa ale zależy jak zaawansowana jest infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tantum rosa i invag, pierwszym się podmywaj drugi zakładaj na noc, oba kupisz bez recepty. Probiotyk skutecznie i szybko działa w miejscu podania, wzmocni mikroflorę pochwy i uniemożliwi namnażanie patogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być też lactovaginal zamiast invagu. Tych reklamowanych nie ma co kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Maść clotrimazolum i probiotyk Lactovaginal. Tak na prawdę to możesz zacząć od samego probiotyku, bo to może tylko osłabienie flory bakteryjnej, a jeśli swędzenie jest już dość mocne to jednak smaruj sie tez tą maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian odpada-nie ma w składzie nic leczącego jak już to konkretny probiotyk-invag może być, do tego krem clotrimazolum do smarowania na zewnątrz. Już na drugi dzień powinna być ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się podmywanie tamtum rosa albo korą dębu, maść clotrimazol a na noc probiotyk dopochwowy lactovaginal. Jeśli są to pierwsze objawy infekcji powinno pomóc. Zrezygnuj również ze słodyczy n rzecz kiszonek, jogurtów, kefirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pielęgnacji i ochrony sfer intymnych stosuj emulsję provag. Kupiłam ją kilka miesięcy temu i w tym czasie nie miałam żadnych problemów intymnych. Emulsja nawilża, odświeża i zakwasza, niemal natychmiastowo łagodzi podrażnienia np. po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×