Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yjhgj

co może oznaczać białawy gęsty śluz w pochwie??

Polecane posty

Gość yjhgj

proszę o konkretne odpowiedzi bo się trocghę boję ginekologa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byc może stan zapalny
albo znienawidzona i trudna do wyleczenia grzybica :( Idź do lekarza i nie bój się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjhgj
grzybica?? jaka grzybica!! ni ma takiej opcji!! przecież tym trzeba się zarazić, a ja nie miałam żadnej ku temu 'okazji'. a do ginekologa nie pójdę bo się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
ale 2 tyg. po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjhgj
bo jest tak: ten gęsty i biały... kumuluje się w takie kulki, ale jest też ten jak to napisał ktoś jak kurze białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu tak macie przy jajeczkowaniu :) wtedy wydziela się więcej śluzu:) jeśli śluz jest biały i nie ma zapachu, to wszystko dobrze kiedy jest żółty, może nawet brązowy i ma przykry zapach, to na pewno jakaś grzybica albo stan zapalny :) może wcześniej brałyście antybiotyki jakieś... i skończyło się infekcją pochwy... lekarz przepisze wam w takim wypadku globulki dopochwowe... powinno przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy grzybicy NIE MUSZĄ występować wszystkie objawy. Podejrzenie o grzyba powinno pojawiać się przy wystąpieniu KTÓREGOKOLWIEK z objawów:- swędzenie- pieczenie- nieprzyjemny zapach- odczuwanie dyskomfortu w okolicy krocza (jeśli nie było ryzyka podrażnienia mechanicznego)Warto też wiedzieć, że u kobiety nie faszerującej się hormonami rzeczą całkiem naturalną jest biały śluz po owulacji (po owulacji wzrasta stężenie progesteronu co owocuje większą lub mniejszą ilością śluzu przypominającego z wyglądu - śmietankę). I jeśli nie występuje żaden z niepokojących, opisanych wyżej objawów - to nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzejsza
tez mam strasznie duzo tego śluzu, ale pewnie mam dni płodne bo wczoraj bolał mnie prawy jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzejsza
a w niedziele miałam taki zaschniety biały śluz, tez ktos ma taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda1522
ja po wyleczebniu stanu zapalnego mialam przezroczysty/// teraz jest bilay i lepki... a czasmai zmieszany przezroczystyz bialem.. mozliwe ze to taks ie dzieje przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
no czyli wiec tylko przezroczysty jest prawidlowy, bo jak zolty to rozumiem trzeba sie zglosic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybica .....
zarazic sie mozna nawet korzystajac z jednej toalety----zazwyczaj publicznej --szkola , praca,jakies centrum handlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty lub zielonkawy
żółty lub zielonkawy śluz to objaw zakażenia bakteryjnego lub rzęsistka, większośc infekcji możńa złapac w publicznych toaletach, więc najlepiej nie siadac na sedesie albo kłaśc na klapę papier toaletowy by się jakimś świństwem nie zarazic dobrze jest też używac do higieny intymnej płynu z bakteriami kwasu mlekowego np Lactacyd Femina, on ma odpowiednie ph i zabezpiecza przed rozwojem tych złych bakterii w pochwie no i oczywiście jak coś się dzieje niepokojącego to trzeba iśc do gina, bo nieleczone infekcje powodują nadżerki, a nieleczone latami mogą doprowadzic do bezpłodności a nawet raka szyjki macicy kobiety które współżyją powinny obowiązkowo robic co roku cytologię, zwłaszcza jeśli biorą tabletki, bo te sprzyjają infekcjom pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitra
a lekko zolty oznacza jakas infekcje czy mam sobie na razie darowac obawy???? dodam ze jestem w 16 dniu cyklu np dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitra
nie wiem czy dzwonic do ginekologa umawiac sie na wizyte czy poczekac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaa
proszę o pomoc! powiedzcie mi.. od paru dni mam śluz w którym najpierw były małe białe grudki, a dzisiaj mój śluz zamienił się w gęste, białe coś.. co się dzieje? ;( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxadaxX
ja też go mam ale mam też12 lat i nigdy jeszczenie miałam okresu nic nie swędzi nie piecze a czy brzydko pachnie nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokojący objaw
Mi również wydziela się biały, gęsty śluz z pochwy, który przeistacza się w takie białe kuleczki, nie czuję swędzenia ani pieczenia, więc chyba nie może to być stan zapalny, czy to może być objaw ciąży?:( A od mojego ostatniego okresu minęło już 20 dni... Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoby
uważam,że to nic takiego. Moja dziewczyna ma często śluz na majteczkach a jakoś do tej pory mi to nie przeszkadza:) kocham ją i kocham się z nią kochać. była z tym oczywiście u ginekologa,który powiedział jej,że wszystko jest naturalnie dobrze. Zaczyna dopiero dojrzeać i w jej hmm jak to się nazywa? O! I w jej układzie rozrodczym zaczyna wszystko "dojrzewać" i współigrać ze sobą :) Dziewczyny nie martwcie się. nam, facetom to nie przeszkadza :) Pozdrawiam SiKaLaFą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezespola
dziewczyny czy macie jakies skutki uboczne po tabletkach antykoncepcyjnych..pisac na gg 12920164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdanka nowa
gęsty śluz, białawy jest w czasie dni niepłodnych, czyli zaczyna się na ok. 14 dni przed terminem spodziewanej miesiączki i może występować do 1dc. taki śluz jednak też może występować w ciąży i w czasie brania tabletek antykoncepcyjneych ale nie jest to objawy ciążowy! natomiast jeżeli występuje gęsty, białawy śluz, pojawiają się w nim grudki, ma dziwny zapach lub dodatkowo występuje swędzenie, to najpewniej jest to infekcja. ja raz miałam same upławy bez swędzenia i lekarz zauważył grzybki, więc takie sytuacje też się zdarzają. najlepiej na przykład łykać lacibios femina osłonowo, wtedy przed infekcjami jest się dobrze zabezpieczonym i w zasadzie opcje infekcji można wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyń
ja mam taki lepki śluz, jest lepki i się zbija w takie kulki, swędziało mnie tylko wczoraj, a tak to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka 123
Ja dzis bylam u ginekologa i tez mi odkryl zapalenie pochwy z poczatkami drozdzycy, chociaz ani nie bralam ostatnio antybiotykow ani nie wspolzylam tak wiec to nie musi byc tylko z tych przyczyn. Ja podejrzewam, ze usiadlam na sedesie w pracy i zlapalam jakies bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala6618
pewnie masz jakieś zapalenie z którym musisz się koniecznie udac do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZaMała
A i boję się iść do ginekologa bo takie maluchy nie chodzą do g. idę dopiero do 5 klasy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS88
trzeba było sie myć a nie wietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZaMała
Ale się nie wietrzyłam i przed chwilą zobaczyłam w necie i tam pisało to o moim ś**zie oto i to: Śluz nieprzenikalny Przy niskim poziomie estrogenów możemy nie dostrzec żadnego śluzu lub zaobserwować śluz mętny, białawy, gęsty, czasem żółto podbarwiony. Może być on kleisty lub grudkowaty, nigdy nie daje się wyciągać w nitki. Tego typu śluz może tworzyć w szyjce macicy czop nieprzenikalny dla plemników. Dlatego w dalszym opisie będziemy używać nazwy śluz nieprzenikalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymm
ja także mam taki biały grudkowaty śluż i swędzi mnie pochwa,. Dodam, że nie uprawiałam seksu z chłopakiem(jestem dziewicą), nie załatwiałam się w publicznych toaletach, dbam o higienę pochwy tylko 2 dni temu wzięłam Falvit(jedną tabletkę) i tego samego dnia pod wieczór się to zaczęło. Ze 2 miesiące temu miałam to samo przed okresem i też po tych witaminach... A i jestem tuż przed okresem( teoretycznie, jeśli znów nie wydłużył mi się cykl). Dziś smarowałam Clotrimazolem(2razy)- przestawało swędzieć, a teraz tylko tak lekko. Co to Może być?? Czy to od tych chol*rnych witamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgyr
Cześć ja tez mam taki sam śluz, przezroczysty i ciągnie się jak glutki z tym że ja nie mam jeszcze okresu!! co to może oznaczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoranicniewie
sluchaj nie martw sie ja tez to mam a , mam 11 lat to jest normalne u kobiet to jest zawsze przed okresem ja nie mam okresu (teraz nie mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×