Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x00x0

Co myśleć? Pomóżcie

Polecane posty

Gość x00x0

Mam 18 lat. Niedawno wykryto u mnie torbiel 5x5 cm na jajniku. Przez to mam nieregularne miesiączki. Będąc kilka dni temu w szpitalu oprócz tego, że lekarz zauważył torbiel, wspomniał, że widzi jakby początek ciąży. Widziałam wszystko na monitorze i faktycznie coś było tam widzialne. W piątek robiłam test ciążowy, ale nie wykryto, że jestem w ciąży. Proszę, pomóżcie mi. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Wierzyć w słowa ginekologa, czy w zrobiony test ciążowy? Moja mama również nie wie, co myśleć o tej sytuacji. Jestem bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie czy uprawiasz seks bez zabezpieczenia? Idź na badanie beta z krwi. Jeśli to nie provo to dziwię się że lekarz w szpitalu tego badania nie zlecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpieczamy się, ale mowilam do ginekologa że się zabezpieczam..nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu myslec , test zrob z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Popieram, zrób test z krwi.I powtórz test z moczu 21 dni po ostatnim stosunku.Czasami testy domowe, robione zbyt wcześnie, nie wykrywają ciąży.Ps.Żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności, że nie zajdziesz w ciążę.A nieregularne miesiączki nie zawsze oznaczają problemy z płodnością.Czasami wręcz łatwiej "wpaść".Mam bardzo nieregularne cykle, a jednak dzieci urodziłam bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×