Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka7

co myślicie? proszę o radę

Polecane posty

Gość stokrotka7

witam, muszę się was poradzić. mam nieregularne cykle 29-38. ost 2 marca. Starmy się o dziecko. probowaliśmy między 14 a 20 dniem. Zrobiłam test, który podobno pokaże coś po tyg. Dzis jest 27 dc. Niestety nic :-( Dodam, że bolą mnie piersi i są większe a ja płaczliwa. Biorę inofolic i zastanawiam się czy to może od tego. Co myślicie? za szybko zrobiłam test? Czy jednak się nie łudzić?Pozdrawiam wszystkich starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczekaj 3-4 dni po spodziewanej miesiączce i wtedy zrob test. Chyba było nieco za wcześnie z poprzednim testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka7
zaczynam dostawać na głowę... z tym wyliczaniem, potem kochaniem się na zawołanie, a potem czekanie... Nie powinnam mieć testów ciążowych w domu bo robiłabym codziennie...Tylko małą nadzieje mam bo właściwie od tyg boli mnie lekko brzuch jak na okres i piersi zrobiły się wielkie i ciężkie.Myslalam ze moze to wina inofolicu bo przy nim caly cykl jest jakby 2 razy wyrazniejszy. Przy owulacji bola mnie jajniki przed okresem płacz i pms. Nigdy tak nie miałam. Jakieś doświadczenia w tym temacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×