Odpowiedz na ten temat

Co na suchość pochwy?

• Luiza888 2017.04.21 [13:15]
    po porodzie czulam ogormny dyskomfort i nie wiedzialam jak to zwalczyc tym bardziej, ze ochota na seks tez znacznie zmalala. Starsza siostra dala mi mucovagin, ktory nawilzyl mi pochwe i przywrocil odpowiednie nawilzenie. Komfort wrocil i ochota tez smiech.gif
  • Wieska_Reśka 2017.04.24 [11:23]
    ja żelu akurat nei mialam, ale stosowalam dzieki zaleceniom lekarza globulki mucovagin i mi takze pomogly. naprawde jest roznica w stosunku do tego co czulam jak bylo sucho, a jak jets teraz. kolosalna zmiana.
  • gość 2017.04.24 [19:08]
    Na suchośc pochwy mnie ginekolog polecił Hydrovag, globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym, który wiąże wodę jak gąbka, efekty są długotrwałe i na prawde satysfakcjonujące. Intymne nawilżenie powraca i nie trzeba sie wspomagac żelami. Polecam, bo kuracja trwa tylko tydzień.
  • aniulkamama 2017.06.30 [23:03]
    Ja jestem w 8 mc i też nie bardzo w ciąży mam ochotę na seks. Myślę, że rozmowa to podstawa. Na suchość dobre będą lubrykanty https://refform.pl/pl/27-lubrykanty . Myślę że spokojnie można stosować, może to też zwiększy twoją ochotę na seks.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...