Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co pomaga zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie niby wszystko jest Oki a od kilku lat nie mogę zajść w ciążę, co może pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość989
też mam ten sam problem z mężem kochamy sie w każdy weekend gdy wraca z delegacji i od 5 lat nic ..:( niekiedy aakurat mam dni płodne i nawet to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej pójść do lekarza, porządnie skontrolować owulację i poznać przyczynę DLACZEGO NIE MOŻESZ zajść w ciążę bo 5 lat to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno pomaga seks ;-) a tak na poważnie...5 lat to bardzo długo!!! już po roku powinnaś pójść do ginekologa i porozmawiać o waszych problemach, prosić o badania min. tarczycy. U mnie to właśnie pomogło...tsh było zbyt wysokie a po ustabilizowaniu zaraz zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiem Wam tak naj lepiej iść na laparoskopie by sprawdzili draznosc jajowód itp. Ja miałam laparoskopie 07-10-16r.ale ze względu na duży torbiel prawego jajnika był aż za macicą.W poniedziałek zobaczyłam na teście dwie kreski mimo że nie spodziewałam się tego bo mamy już 3 córki ale teraz najważniejsze by ta fasolka rosła zdrowa i było wszystko ok.Z druga córka staraliśmy się pół roku a nie stety ja przypadłość nawracajacego torbiela na tym samym jajniku dostałam leki lecz cos mnie tchnelo by wziąć je po @ i dobrze że ich nie wzięłam bo byłam już w ciąży a mieliśmy już mojego badać żołnierzyki gdyż pierwsza córkę miałam z pierwszego małżeństwa.Najwazniejsze jest to by znaleźć dobrego lekarza choć teraz jest ciężko takiego od serca polecam Dr.Walczak przyjmuje w Wyszkowie i Dr.Pazio Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna i czędte bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie wieczory i bzykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyn trudnosci z zajsciem w ciaze moze byc na prawde wiele, najlepiej udac sie do lekarza i sie przebadac pod roznymi wzgledami, wsrod moich znajomych zwykle byly problemy z tarczyca, a ja natomist mialam suchosc pochwy, przez co przyjemnosc byla znikoma, plemnikom tez trudniej bylo sie dostac gdzie trzeba, dopiero po kuracji globulkami Hydrovag, ktore przywrocily nawilzenie sluzowki pochwy i zregenerowaly ja, seks nabral nowego brzmienia i niedlugo potem pojawily sie 2kreseczki na tescie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogła naprotechnologia, chociaż niektórym może wydawać się do dziwne. Doskonale poznałam swój cykl, płodność i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprotechnologia to nie leczenie. Wstyd się przyznać, że nie wiedziałaś co, gdzie i kiedy. Jeśli po tym czymś zaszłaś w ciążę to tylko znaczy, że byliście cały czas zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że tak się zapytam, co to jest naprotechnologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak w dużym skrócie dokładna obserwacja swojego organizmu, cykli. Można dzięki temu dobrze poznać swoją płodność i szybciej wychwycić różne anomalie. W stosowaniu tej metody pomocne są np komputery cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie są takie komputery? na czym polega ich działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
służą do metody objawowo-termicznej. Codziennie rano przy jego pomocy mierzy się temperaturę a on ją interpretuje. Z własnego doświadczenia mogę polecić cyclotest my way. Używam go od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduniaddz
przede wszystkim dobra suplementacja kwasu foliowego, witaminy b6, d, cynku i jodu. U mnie to chyba podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×