Odpowiedz na ten temat

Co się dzieje?

• PaniPol 2017.08.13 [01:16]
    Hej!
    Około pol roku używałam plastrów antykoncepcyjnych. Okres miałam mniej więcej regularny- ostatni tydzień miesiąca. Po ich odstawieniu dostałam miesiączkę z opóźnieniem, bo już nie 20-25 ale 3 czerwca. Następnie byłam na wizycie u ginekologa, 3 lipca, zrobiono mi cytologię, poskrobano, wywołano- dostałam miesiączkę. (Na ogół trwają 6 dni. ) okazało się, ze zgubiono/cokolwiek innego dane, musiałam iść na cytologię jeszcze raz, tym razem pozytywnie udana(wyniki tez ok, 1 grupa). Było to 10 lipca. Z moim mężczyzna kocham się zawsze w prezerwatywie, plus zawsze pod koniec wychodzi, nigdy we mnie nie kończy mimo ze zawsze ma gumę. Uważamy. Dziś jest 12 sierpnia a ja wciąż nie mam okresu. Zrobiłam pierwszy test ok 5 sierpnia- negatywny (ten z dzidziusiem, podobno dobry), drugi chyba 8-9 sierpnia- tez negatywny. To już za chwile drugi tydzień bez okresu, mimo zrobionych testów martwię się, bo to się wcześniej nie zdazalo. Dodam, ze wyleciałam na tydzień do Włoch 20-27 lipca, stresowałam się lotem. Śluz mam lekko biały- klejący ale nie ciągnący, delikatny., 6 dni temu bardzo bolało mnie na dole, jakby mi coś stamtąd nawet wypadalo. Trwało to ok 10 min i przestało. Mam się czego bać? Czekać na okres czy iść do ginekologa czy po prostu na badanie krwi?
  • gość 2017.08.13 [08:22]
    Jak zaciążyłas tylko zapisy na 500+
  • Cleo1976 2017.08.13 [11:49]
    Opóźniła Ci się owulacja (dni płodne).Miesiączka występuje 10-18 dni później.Ale dopóki nie było jeszcze owulacji, nie będzie i miesiączki.Zasadniczo biały śluz jest "niepłodny", występuje przed lub po owulacji.A również w ciąży.Ale jeśli jest "ciągnący się"- to jest owulacyjny, płodny.Taki śluz może być też przeźroczysty, mokry lub galaretowaty-czasem z domieszką krwi.Skoro dwa testy dały negatywny wynik, na 99% nie jesteś w ciąży.Czekaj spokojnie na miesiączkę.
  • Cleo1976 2017.08.13 [11:52]
    Ps.Lot samolotem może wpływać na opóźnienie owulacji, tak samo stres i zmiana otoczenia.A ten ból, który miałaś, najprawdopodobniej był bólem owulacyjnym.Wszystko jest w porządku.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...