Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje z moim cyklem

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ostatnio moj cykl był bardzo dziwny. Po pierwsze trwał 26 dni,gdzie zwykle mam cykle 30-31. Po drugie moja miesiączka trwa 7 dni. Normalnie krew sie po czym po prostu przestaje krawiec bez żadnych plamien itp. W tym cyklu normalnie krwawilam 3 dni i 2 dni planilam dosłownie brazowa wydzielina. Przy czym podczas tego 'okresu ' ciągle bolały mnie piersi. Przestały na jeden lub dwa dni i znów mnie bolą-do tej pory bolą. Zwykle w dzień okresu mnie przestawalu boleć. teraz nam 13dzień kolejnego cyklu wciąż bola piersi i brzuch od ostatniej miesiaczki. Brzuch takze nawet na jeden dzien nie przestal bolec od ostatniej miesiączki . Tzn to nie jest bol nawet ale ciężkośc w podbrzuszu,takie ćmienie jak na kilka dni przed okresem. Trzy dni temu dostałam odrobinkę płatnego sluzu i dzień po zabolal mnie jajnik. Byłam przekonana ze to owulacja ale dzisiaj zmierzylam temperature i wynosi 36,4. Zwykle po owulacji mam 37. Moja ptc to 36.0 Czy to jakieś zawirowania cyklu czy może ciąża? Choć to mało prawdopodobne bo startuje stosunek przerywany.(wiem że to nie antykoncepcja ale jak byłaby ciąża to nawet byśmy się cieszyli dlatego z pełną świadomością stosujemy te 'metode' powiedzmy. ) Któraś z Was tak miała? Dodam ze miewalam lekkie mdlosci i zawroty głowy chwilowe.często staje się glodna(może sobie wmawiać ciaze ,nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze i pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cykl może sie skrócić bo owulacja mogła wcześniej wystąpić. To się zdarza nawet jeśli do tej pory miesiączkowałaś regularnie. Co do bólów brzucha ciężko coś powiedzieć. Robiłaś test ciążowy? Jeśli to skurcze macicy takie jak przy miesiączce to wzięłabym to też pod uwagę mimo "miesiączki", zwłaszcza że piszesz też o bólu piersi. Temperaturą bym się tak nie sugerowała. pojedynczy wskaźnik o niczym nie świadczy i nic nie mówi. Temperatura zleży od progesteronu i nie ma tutaj czegoś takiego jak "Zawsze miałam tak i tak" Zawsze też miałaś cykle 30-31 dni a teraz miałaś krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam testu czasowego bo sugerowała się tym 'okresem'. tPoza tym wydawało mi się ze są małe szansę na ciążę. Sama nie wiem. Czyli ze temperaturą nie powinnam się sugerować? Kurczę a może coś z hormonami.. ciężko mi uwierzyć w ciążę. Niektórzy przy pełnym wytrysku stara się wiele miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że jest sens robienia testu ciazowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz niepokojące objawy które nie wiesz co oznaczają to warto by zrobić test chociażby dlatego żeby wykluczyć ciążę. Napisałam żeby się nie sugerować temperaturą, ale chodziło mi żeby nie sugerowac się jednorazowym pomiarem. Można sie sugerowac dopiero jak masz juz przynajmniej kilka pomiarów i pokazują skok 3 wyższych temperatur nad kilkoma niższymi. Poza tym muszą być zrobione w odpowiednich warunkach. Poza tym nie martw się na zapas. Jednorazowa anomalia w cyklu to nie jest powód do niepokoju. Mi w ciągu paru lat cykle się skróciły pare dni i wszystko w nich przebiega normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to bardzo g***towne skrócenie się cyklu i krwawienia. No nie wiem . Chyba zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zauważyłam że mój 'plodny' śluz ,którego było niewiele przemienil się się mętny biały i wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie parę razy się skrócił o 5 dni, z 29 do 24 dni a te cykle mogłabym policzyć na palcach jednej reki w ciągu paru lat. Były jak najbardziej owulacyjne i do tej pory mam wszystko w porządku z hormonami. wiec taka sytuacja jak się nie powtarza więcej niż 2 razy na rok, to nie musi być niczym niepokojącym, tym bardziej że 26 dni to nie jest strasznie krótki cykl i nie jest to jakieś znaczące odchylenie od normy. Nie mówię że to nic, ale jeden cykl który trochę odbiega od normy to za mało żeby stwierdzić czy to powód do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem więc czy miałam w tym cyklu owulacje.. temperatura jest za niska chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie bolał mnie brzuch w pierwszej ciąży która obumarla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to czy temperatura jest za niska czy za wysoka ale żeby wychwycić zauważalny skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach pozostało mi chyba zrobić test . Jeśli jednak to wykluczy ciążę to pójdę do gina bo te bóle od początku cyklu to raczej nie jest normalne. Siedzę teraz a brzuch boli jakbym miała okres dostać. No i piersi. Też bolą jak N okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być ciąża tak myślę: wskazuje na to ból brzucha, piersi (po okresie) oraz mleczny śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś zgłosić się do lekarza, a nie dawać się zastraszać w internetach ;) Ja bym zgłoisiła się od razu do http://www.mediluxclinic.pl/ i tam zrobiłabym betę. Nie ma co się stresować i denerwować na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona2233
Hej. Mój cykl również dziwnie wygląda w tym miesiącu. Otóż mieśączki mam regularnie co 25dni czasami z odchyleniem +/- 2dni krwawie do min 5dni max 7dni. 31stycznia br dostałam miesiaczke utrwala 5dni mialam prze dnia ból piersi który nie minął pomimo że dostałam miesiaczkę. Po 17dn czyli w 17 dc16.02 br dostałam kolejne krwawienie które wygląda mi jak miesiaczka. Czy ktoś wie od czego to może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×