Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieosiiagalna

Co to oznacza?

Polecane posty

Gość Nieosiiagalna

Hej mam mały problem bo nie wiem co to oznacza. Jakieś 16 dni temu odsyłam stosunek z chłopakiem i on nie doszedł a ja powinnam jakieś 6dni temu mieć okres a nie mam co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość w ci/pie zostawił ci prezent.Powinnas być zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn spóźnienia okresu może być wiele. Niekoniecznie musi to być ciąża. Może po prostu owulacja Ci się przesunęła? wyznaczasz ją sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy tego nie robiłam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uwierz mi ze warto. Doskonale poznasz swoje cialo, szybciej będziesz mogła wychwycić rożne anomalie. Jesli będziesz mieć z tym kłopot zawsze możesz kupić sobie specjalny tester np Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×