Odpowiedz na ten temat

Co zrobic z niechciana ciąza ?

• gfthytru 2012.03.01 [21:41]
    Tabletki poronne zadziałają w 10 tygodniu i później tylko że możesz ciężej przechodzić przez cały proces bo jajo płodowe jest większe.
  • Izahtfc 2012.04.20 [12:23]
    Kobieto, nie zabijaj własnego dziecka! To jest okropne!
    Istnieją w Polsce czy gdziekolwiek OKNA ŻYCIA, możesz zostawić dziecko w szpitalu, możesz oddać do adopcji. Dziecko nie jest niczemu winne, ono otrzymało dar o Boga, tylko ON możesz te życie dawać i zabierać, nikt inny nie ma prawa decydować o życiu człowieka. TO DZIECKO, KTÓREJ MASZ POD SWYM SERCEM ONO ŻYJE, ONO CZUJE, MA PRAWO DO ŻYCIA.
  • jagna1981 2013.01.07 [18:36]
    Do annnonim:byłam w tej klinice,spotkałam się z troską i życzliwością.Szkoda że u nas nie ma takich lekarzy i pielęgniarek.
  • ghjm 2013.04.15 [13:14]
    najbardziej mnie bawi, jak faceci pisza sie ruchalo to trzeba poniesc konskewencje.. no wlasnie panowie to wy powiniscie poniesc konskewencje, bo w wiekszosci przypadkow to wy zalejecie sie i pozniej macie gdzies, a kobieta sie musi meczyc. a jak odda to robicie z niej najgorsza, choc sami nie graniecie do opieki nad dziecmiem, ale wy przeciez mozecie placic alimanty i byc przez to super tatusiami
  • gość 2013.07.23 [22:48]
    Witam,
    nie polecam kliniki w Bańskiej Bystrzycy. Nastawieni tylko na kasę i robienie na Polkach interesu. Byłam tam i niby wszystko ok ale po 8 dniach w Polsce trafiłam do szpitala z powikłaniami. Poza tym drogi na Słowacji koszmarne.
  • gość 2013.08.28 [11:06]
    w wawie można szukac po hasłąch "wywoływanie miesiączki", przywracanie okresu
    sama jestem w tragicznej sytuacji, jeszcze niepotwierdzona ciaza, ale jak cos, to bede tak szukac pomocy
    sama kiedys uwazalam, ze aborcja to zło, teraz marze by była legalna
    jajko to nie kura...!
    do wsyztskich, ktore muszą- nie dajcie sie nabić w butelke, to nasze cialo i mamy prawo o nim decydowac!!!
    do wsyztskich krzykaczy- taka sytuacja uczy pokory, nie wierze, ze skrobanka pozostaje bez śladu i sie potem nei wyciagnie ajkis wnioskow na temat zabezpieczania!!!!
  • gość 2013.08.28 [13:04]
    też kiedyś byłam przeciwna aborcji ale teraz zmieniłam zdanie. No bo k***a z czego my mamy utrzymywać te dzieci jak nie ma pracy, albo jest za marne grosze? Powinna być w Polsce aborcja na życzenie bo jednak nawet jak kobieta się zabezpiecza to zawsze jest ryzyko wpadki i co wtedy? Nie stać mnie na dzieciaka, no przepraszam bardzo.
  • mamamarika 2013.08.28 [13:07]
    Doradzam Ci abys zostawila to zyjatko w spokojuusmiech.gif nadejdzie ten dzien kiedy ten okruszek bedzie calym Twoim swiatem usmiech.gif wierz mi jak juz go zobaczysz nie bedziesz w stanie oddac usmiech.gif Wiem ze teraz masz watpliwosci ale to minie usmiech.gif opieraj sie na swoich bliskich, poniewaz podejrzewam ze stana za Toba murem i beda bronc przed atakiem osob z zewnatrzusmiech.gif 3maj sie cieplutko i zycze Ci wytrwalosci usmiech.gif
    - 23/09/09 o godz. 17:53 ,4500 i 58 cm, 42 tc cc,10/10 pkt ,synek Igorek. -1/06/11 o godz. 10:10 , 3620 i 55 cm , 40 t ,sn, 10/10 pkt , córeczka Olivia. - 14/01/13 o godz. 05:04 , 5 kg i 60 cm , 39 tc+5 d ,10/10 pkt ,synek Kornel. -15 tc, czekamy na dwie fasolki ,do lutego 2014 !!. - Marika i Szymon jesteśmy małżeństwem od 09/08/07.
  • _pomocna_ 2013.08.28 [14:44]
    Skrobanka w Polsce kosztuje jakieś 2 tys. zł, bardziej opłaca się zamówić zestaw środków poronnych od międzynarodowej organizacji Women On Web.
    Jeśli jakaś kobieta teraz zastanawia się nad aborcją farmakologiczną to zapraszam na forum http://www.womenonweb.info/ Dostanie tam wsparcie na bieżąco i wszystkie potrzebne informacje medyczne.
  • gość 2013.08.28 [18:53]
    ja bym wolała iść do ginekologa i się wyskrobać niż zamawiać jakieś tabletki przez neta... ale dobrze że jest taka strona.
  • chcę pomóc 2013.09.03 [22:31]
    Drogie kobiety, bardzo Was proszę nie zabijajcie własne dzieci.
    Mogę przyjąć to dziecko na wychowanie, albo wspomóc czymś czym będę mogła. Błagam NIE ZABIJAJ!!! Pan Bóg kiedyś rozliczy nas za wszystkie nasze decyzji, czy w to wierzycie czy też nie.
    Mam dwójkę własnych dzieci, ale poradzę sobie z większą ilością.
    Podaję e-mail: popkornaduha@tlen.pl
    Proszę o kontakt
  • gość 2013.09.04 [16:13]
  • gość 2013.09.04 [17:30]
    Jeśli jakaś kobieta teraz zastanawia się nad aborcją farmakologiczną to zapraszam na forum http://www.womenonweb.info/ Dostanie tam wsparcie na bieżąco i wszystkie potrzebne informacje medyczne od kobiet które same kiedyś przeszły ten zabieg.
  • gość 2013.09.04 [18:34]
    MODLITWA NIENARODZONEGO DZIECKA
    "Dziewięćdziesiąt procent nieszczęść na świecie
    to te które ludzie zadają sami sobie."
    Mamo, dzisiaj mnie zabiłaś
    Powiedz.. obchodzi Cię to co zrobiłaś?
    Dlaczego w takiej chwili mnie zostawiłaś?
    Mam tyle pytań do Ciebie
    ale ty uważasz , że moje miejsce jest w niebie.
    Dlaczego mnie nigdy nie kochałaś?
    Dlaczego mi życie doebralaś?
    Nie miałaś prawa mi życia odbierać
    Mimo tego że mi je dałaś
    Mamo...
    Nie wiem dlaczego tak wołam do Ciebie
    Będąc już tutaj, aniołkiem w niebie
    Nie wiem dlaczego.. ale cierpiąc szlocham
    Bo mamo... mamusiu
    Tak bardzo Cię kocham.
    Tak bardzo chciałam żyć, z dziećmi sie bawić
    Ale ty postanowiłaś się ze mną rozprawić
    Chciałam cały świat zobaczyć
    A ty zrobiłaś coś czego się nie da wybaczyć
    Zabrałaś mi szanse, jedną, jedyną
    Nie chciałaś bym była Twoją dzieciną
    Kiedy byłam w środku w, Tobie
    Tak myślałam o rodzinie sobie
    Jak wyglądasz się zastanawiałam
    Mamo... ja tak strasznie Cię zobaczyć chciałam
    Mamo ja tak bardzo chciałam żyć
    Marzyłam o tym by Twoim dzieckiem być...
    A kiedy poczułam te wielkie narzędzie na moim ciele
    Bałam się bardzo i zrozumiałam że coś złego się dzieje
    Nie miałam pojęcia co robić mam
    Myślałam o tym, że ty czuwasz gdzieś tam..
    Pomyliłam się
    Fakt.... ty tam byłaś,
    Ale nigdy bym nie pomyślała
    Że to ty wymyśliłaś
    Nie mogę pojąć że ty - moja mama
    Tego własnie chciałaś
    Mamo, ja wciąż żyje i Cię obserwuję
    Łzy mi płyną i serce mnie kłuje
    Tak bardzo chcę Cię zapytać ..
    Dlaczego?
    Przecież nie musiałaś tak wybierać...
    Nie wiem czy chcesz żebym Ci wybaczyła
    Ale wiem jedno ...
    będę się za Ciebie modliła...
    Amen.
    "Aborcja to umieranie w matczynym łonie.
    MIEJSCE NA ŻYCIE zmienia się w miejsce śmierci.
    Matka STAJE SIĘ dla dziecka GROBEM."
  • Karolinaaaa7 2017.08.26 [20:41]
    Posiadam Arthrotec zakupiony w aptece opakowanie orginalne i przede wszystkim skuteczne. Chetnie odsprzedam potrzebujacej osobie. Kontakt meilowy markopolo119@wp.pl
  • oszit 2017.08.29 [18:49]
    Dasz rade urodzić i dasz rade wychować. Tyle kobiet marzy o dziecku.. Nawet ja mając zaledwie 20 lat. Będziesz żałować. Nie poradze Ci nic bo nie ma mnie na tyle.
  • gość 2017.08.29 [23:21]
    Ja polecam klinikę za granicę albo cytotec
  • Kotka32 2017.08.30 [11:35]
    Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się urodzić. Jeśli nie chcesz po porodzie się nim zając to oddaj na pewno znajdzie się jakaś rodzina która bedzie chciała się zając.http://www.slimmertime.pl/
  • gość 2017.09.05 [14:51]
    mam dopiero 23 lata i poddalam sie aborcji juz 2 razy,wiem ze nie zrobie tego
    juz nigdy!-ale czy to cos zmienia juz teraz??jezeli ktoras z was jest w takiej
    samej sytuacji(po 2)prosilabym o jakis komentarz,odpowiedz,boje sie ze juz nie
    bede mogla miec dzieci a bardzo bym chciala,skutki juz sa widoczne-moze nie
    fizyczne,ale psychiczne owszem,czy chodzilyscie na jakies terapie,moze same
    sobie z tym poradzilyscie?? jak??dziekuje
  • gość 2017.09.05 [15:03]
    Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i Netporadniawww.netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały.
    Godziny kontaktu: codziennie od 18.00 do 23.00
    Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań.
    Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wiedzę z zakresu:
    medycyny,
    farmakologii,
    procedur wsparcia instytucjonalnego,
    psychologii
    prawa,
    A także wsparcie emocjonalne.
    Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji.
    Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.
  • gość 2017.09.05 [15:18]
    Po pierwsze - poczytaj troche forum. Po drugie, nie wiem jak mozna
    być tak głupią, żeby dwukrotnie popełniać ten sam błąd, tak poważny
    błąd. Nie rozumiem tego, to nie jest błędny wybór cieni do powiek,
    tylko zabicie dziecka!! skoro robisz coś takiego i potem tego
    żałujesz, to dlaczego nie uwazasz potem? jak tak mozna?? 23 lata.
    Nie jesteś już dzieckiem, należałoby spoważnieć. Serio - nie
    rozumiem takich ludzi. Poza tym, nie rozumiem też tego strachu, ze
    nie będziesz mogła mieć dzieci - przecież jeśli tak się stanie to
    cóż - nie będziesz mogła ich miec na własne życzenie, chyba nikt Ci
    nie zawinił. Trzeba trochę mysleć w życiu, a nie uzalać sie nad sobą
    że po dwóch skrobankach moze nie będziesz potem mogła mieć dzieci.
  • Cleo1976 2017.09.06 [09:45]
    Przykład tej biednej dziewczyny po dwóch aborcjach pokazuje, że NIE JEST tak, że uczymy się na własnych błędach.Jestem pewna, że każda kobieta po aborcji myśli:"już nigdy!" A jednak, jeśli się już raz przekroczy tę granicę, łatwiej to zrobić po raz kolejny...i kolejny...
  • gość 2017.09.10 [01:07]
    Mam za soba aborcje i mam sie dobrze. Na szczescie mieszkam w kraju, gdzie zygota jest zygota. Nie ma potępienia, morderstwa dziecka nienarodzonego ani straszenia depresja czy ogniem piekielnym. Jeżeli zabieg jest przeprowadzony przez lekarza w szpitalu (nie w podziemiu) to można zająć w ciążę i donosic.
  • gość 2017.09.13 [19:44]
    Odsprzedam tabletki wczesnoporonne. Zaliczylismy wpadke z moim chlopakiem i zalatwilismy od zaprzyjaznionego lekarza dwa opakowania tabletek Arthrotec. Tabletki okazaly sie bardzo skuteczne wiec jedno opakowanie odsprzedamy potrzebujacej osobie. Kontakt parka2830bb@wp.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...