Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam i pytam

co zrobić żeby na 100 nie zajść w ciążę

Polecane posty

Gość pytam i pytam

Lub też inaczej: co zrobić aby jakoś w miarę bezpiecznie stracić płodność? Oprócz operacji. Czy jakbym zażyła dużą dawkę jakichś hormonów to by zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i pytam
jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
nie uprawiac sexu albo uzywac tabletek+ gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i pytam
lubię seks... a dlaczego głupie? po prostu nigdy nie chcę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
Jak bedziesz prawidlowo uzywac tebletek ktore daja pewnosc 99% i dodatkowo twoj facet gumek to raczej nie masz szans na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
jak sie wstawia kwiatki i inne takie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam i pytam
To już wolę być bezpłodna niż zabić dziecko! Dlatego myślę o tym teraz, a nie po fakcie. Jakby wzięła dużo tabletek wczesnoporonnych to bym mogła stracić płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piguły
Jedynie tabletki albo zastrzyk hormonalny raz na 3 miesiące. Jak zażyjesz dużo tabletek wczesnoporonnych na raz to możesz nawet stracić życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalooonaa
gorzej jak ważysz 40kg ;/ chyba kolejna laska z typu 14 lat...... 100% to tylko jak nie bedziesz sie bzykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uLalA D
też mam ten prOblem ;D;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazoonaaaaa
Czy Ty myślisz? Owszem też czasem myślałam że wolałabym być bezpłodna niż urodzić dziecko w wieku 16 lat! Jednak czytając o kobietach które nie mogą zajść w ciążę, a marzą o dziecku to aż się nóż w kieszeni otwiera. Żyjemy w 21 wieku! Na rynku dostępnym jest mnóstwo sposobów antykoncepcji. Tabletki, płyny, prezerwatywy, oraz w NAJORSZYM wypadku tabletka do 72 godzin po stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooo to jasne
nie sypiac z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mło
nie lubię fizycznej niewoli ciała, wyznaję kult duszy i rozumu. Gdy popęd mnie usidla - rzucam się w krzach pokrzyw - i przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaMc
podwiazanie jajowodow u kobiet lub wazektomia u mezczyzny bardziej skuteczna. nie glupi temat jakies nastolatki tu chyba pisza jak ktos ma meza i dzieci i nie chce wiecej to po co sie truc np tabletkami cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinth
Wlasnie, kazdy czlowiek ma prawo wyboru - czy chce miec dzieci czy nie - i ma prawo do bledu i zalowania go pozniej. Nie odbierajcie jej tego (w imie czego na Boga chcecie czlowiekowi odbierac wolnosc i mozliwosc samostanowienia?) A jezeli jej nie przejdzie taki stosunek do dzieci, Wy odradzicie jej operacje podwiazania i do niej nie przystapi, a w koncu zajdzie w ciaze i bedzie musiala sie ratowac aborcja ? Zastanwcie sobie, co mozecie brac na sumienie. Nie jestescie wszechwiedzace zeby wiedziec czy kiedys zmieni zdanie, lub jakie to moze miec skutki, wiec albo pozostawcie bez komentarza, albo fachowo i profesjonalnie doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklanka wody zamiast :P Metoda skuteczna w 100% i odwracalna gdyby kiedyś Ci się jednak odwidziało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LennZu
Mówi się że tyle sposobów na utratę płodności, aktualnie również chce tego jakość dokonać bo nie dość że nie uśmiecha mi się jakaś ekstremalna inwestycja w leki, sreki, i inne takie i owakie sposoby antykoncepcyjne. Nie chcę dzieciuchów, okresu jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Określaj sobie dni płodne. W te dni nie uprawiaj seksu. Ale musisz to robić dokładnie na podstawie kalkulatora w internecie. Ja akurat mam monitor płodności- cyclotest. Używam rok i nie wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak strasznie boisz się ciąży a ograniczenie seksu nie wchodzi w grę to proponuję kilka metod antykoncepcji jednocześnie Np. zastrzyk/tabsy + prezerwatywa - to powinno wystarczyć Żadne łykanie środków wczesnoporonnych nic nie da - po pierwsze nikt Ci tego nie wypisze w takiej ilości A poza tym one nie powodują bezpłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyznam szczerze ze mam podobny problem, ale lekarz polecił mi wkładkę hormonalną Levosert, jako to własnie jak on mówi najlepsze i najpewniejsze zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropelką zakleić dziurę i wypić szklakę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomysł iście wspaniały! u nas egzamin póki co zdaje wkładka hormonalna, z tego się rozmawiałam z ginekologiem na chwilę obecną jest to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_ania
najskuteczniejsza, ale też dla mnie wybór pod względem ekonomicznym był ważny, bo 350zl na przestrzeni 3lat to nie jest dużo pieniążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyć dziurę i popijać colę .To daje 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójść do zakonu i nie ry/pać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×