Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Coś" sie tam rusza a ja nie wiem co

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny, mam pewno niewiem czy typową czy nie ale nigdzie o tym znaleść nie mogłam informacji, więc jestem tutaj może któraś z was tak miała albo ktoś kogo znacie albo wiecie co to może być ... Cokolwiek. Więc mam 17 lat i wykryto u mnie PID (zapalenie narządów miednicy) wiem to od 2 dni ale objawy miałam już od 2/3 miesięcy (mam jednego partnera byście czegos sobie tam nie podejrzewały) no i ciąża pozamaciczna jest w sumie też wykluczona miałam robione 4 testy trzy sama z czego jeden w gabinecie lekarskim. A problem jest w tym ze cały czas mi się coś tam rusza przestawia czuje to jak poloze rękę na w macicy ze to jest tam ,trwa to w ciągu dnia raz lekko raz przestaje a raz czuje jak wszystko mi tam "skacze" Teraz mam od 3 lub 4 dni bardzo tkliwe piersi a okres mi się też spóźnia ,z tym okresem to niby normalne. (Nie wspolzyjemy od 2miesiecy przez moje obawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 letnie k***y juz sa? patologia. niedlugo przedszkole zacznie sie dupczyc po katach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wypowiedź ale oczekuje rozsadniejszych ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo sie wiedcej k***ic to bys ozdrowiala. czym sie strulas tym sie lecz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem jakie osoby korzystają z tego forum ale widzę że nie za bardzo kulturalne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem pisze sie oddzielnie. won do szkoly a nie na ****ańsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ogarnijcie sie ! Dziewczyna zadaje pytanie, a Wy nie umiecie napisac nic sensownego oprócz typowych tekstów Karyn ze wsi. Droga autorki, moze to zwykle ruchy jelit a mylisz je z dolegliwościami macicy :) mówiłaś o tym lekarzowi ? Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno wibrator ze słabą baterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×