Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cud u bioenergoterapeuty

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny słyszałam od koleżanki która długo starała się z mężem o dzidziusia, że po kilku wizytach u bioenergoterapeuty udało się jej zajść w ciążę - spotkałyście się z czymś takim? Kiedy medycyna mówi pass szukam cudu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1430
Witaj tez o tym słyszałam bo podobno organizm się odblokowuje czy jakoś tak. Z tego co piszesz starasz się o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już myślałam o jakiejś niekonwencjonalnej metodzie leczenia bo nie mogę zajść w ciążę a przyczyna jest w kiepskim nasieniu partnera. Znacie jakiegoś dobrego bioenegroterapeutę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Jak miło że kolejny raz ktoś zaczął pisać o leczeniu u bioenergoterapeuty. Ja dzięki bioenergoterapeucie zaszłam w ciąże i urodziłam wspaniałe dziecko. Gdybym nie skorzystałam z takiej kuracji prawdopodobnie bylibyśmy z mężem sami , a teraz już myślimy o następnym. Ja dowiedziałam się o tym wspaniałym człowieku z tematu\ pragnienie dziecka\ . Warto poczytać ten temat, założony przez osobę z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo byłaś. Proszę o jakiś kontakt. Też szukam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Nie będę podawać adresu czy telefonu bo nie mam zamiaru być posądzona o reklamę. Jak pisalam dowiedzialam się o tym Panu z tematu na kafeteri pod tytulem, Pragnienie dziecka, i dzięki tam piszącym kobietom skorzystalam z takiej metody leczenia. Dodam tylko że gdybym miala jeszcze raz podjąć taką decyzję to była by taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podaj chociaż stronę bo jak wpisuję w wyszukiwarkę Pragnienie dziecka to wychodzi mi dużo stron tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Temat na kafeterii na forum antykoncepcja........... ginekolog założony przez Panią o pseudo, mała czarnulka. Facet jest z malopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny cieszę się że piszecie - dziękuję i piszcie jak z Wami było :-) to jak światełko w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego osobiście. dajcie sobie spokój... szkoda pieniędzy... to naciągacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję bioenergoterapeuty z dobrym nasieniem, bo nasienie męża jest słabe. Umówię się na prywatny seans. Tylko poważne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że wszystkie przypadki, gdzie bioenergoterapeuta pomógł zajść w ciążę na tym właśnie polegały. Zahipnotyzował on klientkę a potem wyroochał. Taki to był cud. Radzę zrobić test DNA dziecku. Hahahahaha. Ale te baby są naiwne i łatwowierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Ublizasz mi i innym kobietom które dzięki takiej metodzie leczenia są matkami ! Może ty dajesz każdemu d**y Ale nas nie porównuj do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1430
Ja idę we wtorek do bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka, ja kobietom nie ubliżam, ja im współczuję. One biedne są na seansie zahipnotyzowane i nie zdają sobie sprawy, że są roochane. Pomyśl chwilę, jak mógłby inaczej pomóc kobiecie w sytuacji, gdy nasienie męża jest słabe? Tylko wtryskując jej do pochwy dobre nasienie. Swoje nasienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś p*****lnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1430. Obejrzyj dokładnie swoją ciipkę po seansie we wtorek. Założę się, że znajdziesz spermę w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA I DAMIAN
Człowieku gdy nie wiesz to nie pisz. Mąż miał problem z erekcją i mało żywych plemników a ja problem z księgowanie. Jeździliśmy do p. Kramarczka bo wydaje mi się ze Gosia o nim pisała razem i nam pomógł a nie wykorzystał seksualnie. Gdy chcesz zabrać głos to pisz o faktach a nie bajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA I DAMIAN
Przepraszam pisze z komórki i miało być ze miałam problem z jajeczkowaniem a telefon napisał księgowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autorki, Nina i Damian i do autorki ,rycząca gośka Jak długo przebiegało Wasze leczenie i w jakim byliście wieku? My z mężem jesteśmy grubo po trzydziestce i zastanawiamy się czy jest jeszcze sens próbować leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma limitu wieku, jeśli "leczenie" słabego nasienia męża polega na wizytach żony u bioenergoterapeuty. On wyroocha kobietę w każdym wieku, byle nie była brzydka jak noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku ja ciebie nie pytałam! Zadałam pytanie konkretnym osobom,a ty jak debil erotoman dalej piszesz chociaż nikt nie odpowiada na twoje wpisy. A więc napisz jak Ciebie wszyscy bzykają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA I DAMIAN
W naszym przypadku leczenie przebiegało z przerwami kilka miesięcy. Co dotyczące wieku to ja miałam 34 lata a mój facet 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina i Damian, jak wygladaly te seanse? Chodziliscie razem, czy osobno? Rzeczywiscie nie ma szans na to, ze ten erotoman ma racje? Bo troche sie wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA I DAMIAN
Jak pisałam wcześniej ja miałam problemy jak i mąż, to jak mogłam leczyć się za Niego. Miałam kilka wizyt mniej od męża bo wcześniej wróciłam do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość energoterapeuta
Na wizytę można przyjść z mężem czy partnerem :-) (to nie jest badanie ginekologiczne a praca energią ) wspaniale jeśli para przychodzi razem :-) zabieg polega na oczyszczeniu i usunięciu blokad energetycznych będących powodem niepłodności zawsze warto próbować! ważne jest z usług kogo korzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego bioenergoterapeutę to polecam się zapoznać z tą stroną: http://energiaduchowa.pl Jedna z nielicznych które są warte zaufania. Uwaga na oszustów, jest ich wielu. Polecam sprawdzonych i skutecznych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerom -dziękujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×