Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanitka

CYCLONAMINE- na za dlugi okres- brac????????Pilne!!!

Polecane posty

Gość tanitka

dostalam dzis od ginekologa lek cyclonamine-na za dlugi okres(ok 2 tygodni) Lek ten hamuje krwawienia- jale czy to bezpieczne? na razie boje sie go brac moze lepiej niech okres chodz dlugi samoistnie sie skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanitka
nikt tego nie bral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacc
ja bralam na zbyt obfite i zbyt dlugie,z 10 dni w ciagu kilku miesiecy skrocilys ie do 6 dni i od paru lat tak juz pozostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam ten lek na początku jak zaczęłam miesiączkować, ponieważ miałam bardzo dugie i obfite okresy. Na mnie zadział bardzo dobrze. Miesiączki skróciły mi się oraz zrobiły się dużo mniej obfite :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw.
ludzie bierzcie Cyclonamine bez wahania.ja to brałam rok temu bo krwawienie miałąm dwa tygodnie czasu.mało nie popadłam w anemię. wiec to bardzo dobre rozwiązanie i bezpieczne. Naprawde lepiej wziąść niz popasc w inne jeszcze dolegliwosci i komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daśkozaur
ja cyclonamine dostałam z pwodu krwotoku z nosa. tak jak lekarz zalecił brałam go rano wieczorem po jednej tabletce , ale można go brać najwyżej trzy dni. teraz biore go tylko raz i tylko wrazie krwotoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetercia
hello.tez mam ten lek no i dziala ale co bedzie dalej????? tabletki anty???? tez okres wydluzony ale na szczescie nie zalewa mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agolek
Byłam u ginekologa i właśnie przepisał mi cyclonamine.Okres u mnie trwa 10 dni.Czytając wasze wypowiedzi uspokoiłam się.Ale mój lekarz chce mi dodatkowo przepisać orgametrynę (bez wykonania badań np. poziomu hormonów, cytologii).Są to hormony.Boję się brać ten lek!Cyclonaminy jeszcze nie zaczęłam przyjmować.Mam nadzieję, że mi pomoże, ponieważ nie wiem czy się zdecyduję na propozycję dalszego leczenia orgametryną.Jestem młodą mężatką.Planujemy ciążę.Bardzo się martwię, ponieważ dodatkowo mam małą nadżerkę.Czy ktoś mógłby mnie uspokoić?Czy któraś z was przyjmowała dodatkowo orgametrynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta123456
podejrzewam ze nie bedziesz musiala nawet brac tych hormonow orgametrynę bo ta cyclonamine jest naprawde bardzo skuteczna mi przynajmniej pomogla od pierwszego zastosowania. Cudowny lek szczegolnie jak sie tak meczylam z miesiaczka obfita naprawde polecam. W sumie to lekarz najpierw chcial mi od razu przypisac orgametrynę i mialam brac az przez 20 dni po 2 tabl. dzinnie, katuszowanie czlowieka hormonami straszne naszczescie cyclonamine mi pomogla od razu. Nawet nie myslalam ze efekt bedzie az tak szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraan
A robilyscie morfologie? Jakie macie płytki krwi? ( PLT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
jestem w 3 tygodniu ciąż ginekolog mi wypisał cycklonamine i luteine bo trochę zaczęłam krwawić natomiast teraz tylko plamię na brązowo czy któraś z was też tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapciu
to jest o wiele bezpieczniejsze niz za długi okres. Ja mam ten sam problem, u mnie każda miesiączka trwa od 15 do 28 dni i jeśli mam w miesiącu tydzień wolnego od krwawienia jestem w siódmym niebie! Cyclonamine brałam na początku mojego leczenia ale i tak nic mi to nie dało, zostałam przerzucona na leki antykoncepcyjne i dalej musze zmieniać tabletki co kilka miesięcy bo na mnie chyba już nic nie działa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitasia
Kasiu pisałas o swoim problemie dawno mam nadzieje,że sprawa z okresem/cyklonaminą dawno sie wyjaśniła;) pierwszy raz słyszę o braniu cyklonaminy przez m-c myslę,że opóźnienie okresu jest następstwem brania cyklon przez taki dłuuugi okres czasu cyklon zwykle bierze się w momencie pojawienia sie OBFITEGO - UTRZYMUJĄCEGO SIĘ krwawienia -do uzyskania poprawy i PRZERWA jeżeli hematolog zaleciła cyklon na krwiaki itp to warto sie dopytać o czas jej brania-ważne na co chorujesz przy takich skłonnościach warto pomysleć o dostarczaniu organizmowi wit C -najkorzystniej w przyjmowanych pokarmach wit C musimy dostarczać/uzupełniać codziennie-jest wypłukiwana z organizmu poza tym np kawa,mocna herbata,papierosy in uposledzaja wchłanianie wielu witamin warto zwrócić baczniejszą uwagę na to co jesz,jaki tryb zycia prowadzisz-polecam zdrowy umiar :) pozdr Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora85
Witajcie Ja tez biorę cykolnamine bez żadnych problemów mogę ją polecić. Zażywam tabletki przez 4 dni jak sie ze mnie leje dosłownie to mam wtedy normalny okres i trwa mi 7 dni. Tabletki antykoncepcyjne nie biore i nie polecam bo jak przestałam krwawienia wróciły jeszcze gorszę nie wpsomniajac o rozregulowaniu hormonów w moim oranizmie i potem musiałam leczyć się w drugą stronę koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam pytanie odnosnie tego leku. Dostalam go na lekko krwawe wydzieliny w okresie owulacji i po nim. Ale do tego luteine 3 razy dziennie (przez 5 dni- 21-25 dnien cyklu) . Wlasciwie srednio pomaga jednakze wezme do konca i mam nadzieje bedzie dobrze. :) Być moze Któraś z Was miala podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffy2812
mam taki sam problem. okres utrzymuje sie ponad 20 dni i konca nie widac. Tak jest zawsze dlugo ale srednio w nasileniu. jeden ginekolog przepisal mi orgametil czy jakos tak. teraz mam innego ten kazal mi isc na lyzeczkowanie przy blonie 12 mm. Nie zgodzilam sie, lykam zelazo ide dzis na morfologie bo do tego mam cukrzyce. Mam zamiarspytac lekarza o ta cyclonamine, jak bylam mlodsza a mam teraz 23 lata to lekarz wspominal ze chyba pozniej bede musiala ja lykac. Nie zgodze sie na lyzeczkowanie, bo jeszcze nie rodzilam i nie wierze w kompetencje tego klekarza. Szukam drugiego... POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
cyclonaminę przepisał mi gin na obfite i długie miesiączki w związku z założeniem wkładki. jak tylko zaczynałam plamić brałam pierwszą tabletkę i tak 3 razy dziennie, aż do czasu jak było czysto, po ok. 5 miesiącach, miesiączki się ustabilizowały. znowu trwają ok 4 dni i nie sa tak obfite, jednak brać będę dalej, bo wydaje mi się, że dzięki tym tabsom jest jak jest, są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka-81 napisz proszę jak wyjaśniła się Twoja sytuacja??? Ja biorę cyclonamine od wczoraj, ale mam obawy czy wogóle pomoże. Niby krwawienie jest już mniejsze ale nadal się martwię kiedy ono ustąpi, a mój okres trwa już 14 dni.... (można powiedzieć, że 10, bo na początku przez 4 pierwsze dni było tylko plamienie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyclonamine
cyclonamine wam nie zaszkodzi... ja brałam je baaaardzo długo, pół ciaży ponad bo utrzymywały się ciagle krwawienia..... nie zaszkodzilo ani mi ani córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka-81 napisz proszę jak wyjaśniła się Twoja sytuacja??? Ja biorę cyclonamine od wczoraj, ale mam obawy czy wogóle pomoże. Niby krwawienie jest już mniejsze ale nadal się martwię kiedy ono ustąpi, a mój okres trwa już 14 dni.... (można powiedzieć, że 10, bo na początku przez 4 pierwsze dni było tylko plamienie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem ciekawa czy krwawienie ustapi i po jakim czasie....bo juz mam dosyc.... dodam, ze ja w ciazy raczej nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który to już dzień masz taki okres>?? U mnie w sumie widzę po trzech dniach stosowania poprawę, jest jakby lepiej... ale czekam aż zupełnie się skończy...wydaje mi się, że u mnie jest to spowodowane ogólnym osłabieniem, przeziębieniem i faktem, że jakieś 5 mies temu odstawiłam tabletki anty... napisz proszę jak tam się wyjaśniła sytuacja, gdy już będziesz po badaniach. Z pozdrowieniami emka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarkaaaa
czy ktos brał luteinę na zadługi okres, lekarz mi zapisał 4*1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////.....
brałam luteine na podtrzymanie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWianna
A czy Cyclonamine działa od razu, już na pierwszy okres, podczas którego się ją bierze? Ja biorę - jak nakazała ginekolog - od pierwszego dnia okresu, czyli od przedwczoraj. Zawsze mam najwięcej trzeciego dnia. Dziś jest trzeci dzień i nie widzę różnicy, mimo że biorę regularnie i sporo bo po 3 razy 2 tabletki na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
tak, działa od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
opisałam jakie ma działanie (czyt. nie długofalowe tylko ma działać od razu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uno_dos_tres
napisz mi jak mozesz jak to stosowac przez ile dni? mam wkładke 3 miesiace , dlugie krwawienia juz jestem bliska wyjecia jej boje sie anemii, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
biorę pierwszą jak tylko zaczynam plamić i tak 3 x dziennie po jednej do czasu, aż będzie całkowicie czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×