Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cykl 50 dniowy

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z Was miala tak dlugie? Ostatnie mialam tez dlugie, ok 47 dniowe, w miedzy czasie plamienia. Lekarz zalecil mi na poczatek cyclodynon, na plamienia, ale nie pomogl. Bralam trzy miesiace, jedynie sluz sie poprawil zdecydowanie. Czekam na nastepna wizyte i chyba trzeba jakies konkretne leczenie zastosowac. A moze taki moj urok...chociaz z drugiej strony kiedys cykle mialam do 35 dni... Dzis mija 50 dzien i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że masz problem z hormonami, lekarz nie zalecił banań hormonalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, lekarz powiedział,żebym brała na razie cyclodynon, a jeśli nie pomoze bedziemy "dalej działać"... Ciekawa jestem co powie na wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cykle nie są normalne. Obstawiam jakieś chwilowe zaburzenie hormonalne..przy takich cyklach rzadko kiedy występuje owulacja. Wyznaczasz sobie fazy cyklu? warto poznać swój organizm pod tym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za bardzo sie na tym znam, musze chyba wiecej poczytac. Obserwuje jedynie sluz i mam wrazenie, ze dwa razy w odstepie kilkunastodniowym mialam sluz plodny w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczerze mówiąc troszkę dziwne. nie wiem jak można to wytłumaczyć, wydaje mi się że powinnaś iść do ginekologa. Na początek do obserwacji dni płodnych i niepłodnych może Ci się przydać tester owulacyjny np na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×