Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwone nitki w śluzie

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jestem jakies 5 dni po owulacji, staram się o dziecko. To 3 cykl staram, miałam sie juz nie nakręcać, ale jednak jedna rzecz mnie ciekawi. Na papierze dziś zobaczyłam dwie malusieńkie (okolo 4 mm, druga mniejsza) czerwone nitki... Nie miałam ani czerwonej bielizny, ani nawet takich ręczników nie mam, nie wiem skąd by się to mogli wziąć. No właśnie, czy to jednak moze być jakiś objaw? Czy któraś tak miala? Z góry uprzedze, ze nie chce odpowiedzi typu, zrób test będziesz wiedziała. Czekam na odpowiedzi kobitek, które miały podobnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ile jesteś pewna że owulacja miała miejsce wcześniej? Ja takie krwinki miałam dosyć często podczas owulacji. Potwierdzały to pomiary temperatury. Na inseminację za wcześnie jesli owulacja była faktycznie 5 dni wcześniej. Wtedy też może pojawiać się w śluzie krew ale ona ma miejsce jakieś 6 - 12 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze po owulacji bola mnie piersi, sprawdzalam temperaturę i robiłam testy owulacyjne, na tej podstawie tylko twierdze. No ale organizm lubi zaskakiwać, wiec nic nie wiadomo, zostaje mi tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem co. Może jednak jakaś wcześniejsza implantacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×