Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmn

Czy ból brzucha jak przed okresem i pobolewanie w okolicy jajników mogą oznaczac

Polecane posty

Gość mmmmmn

Czy ból brzucha jak przed okresem i pobolewanie w okolicy jajników mogą oznaczac ciążę? Okres spoznia mi siędwa dni. zwykla mam 28 dniowe przerwy. w okresie plodnym mialam kilka stosunków przerywanych z moim partnerem. Boje się robic test bo jeszcze wczesnie i nie chce się rozczarować. czy ktos z was mial takie silne bole brzucha jak przed @ ( u mnie to trwa już 3 dni) i okazalo się ze jestescie w ciąży? prosze o odpowiedz. to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
błagam odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
nikt nie wie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumbumbum_1410
Dziewczyno idź zrób ten test i nie wpadaj w paranoje .. i tak bedziesz musiala go zrobic i tak .. ale szczerze powiedziawszy stosunek przerwywany w dni plodne ....;/ odwazna jestes .. nie zdziwilabym sie jakbys w ciazy byla ... ale te bóle niepokojace zrob test a potem jak nie ustana to do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
dziękuję, ja chce mieć dziecko, boję się testu,żeby sie nie rozczarować. Dlaczego bóle niepokojące, wg ciebie? czy to nie może być objaw ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555
ja miałam takie objawy :) Mój synis ma obecie 20m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 5555
Syn, który ma 20m??? No, to ładnie wyrósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
a po ilu dniach miałas takie objawy? bo ja sie kochałam w płodne bez zabezp. i z lekkim skonczeniem w srodku i tez mam takie dolegliwosci ... a to dopiero 19 dc a cąły dół brzucha mnie boli jak chodze jak siadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo_lalala
dodam ze ja odrócz tego bólu mam jeszcze mdłosci i jest mi strasznie słabo.. współzyłam w 13dc czyli 6 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
55555 odpowiedz. tyle osób na ciebie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
maleństwo, sądze, ze masz duże szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
Hej, czy ktoś miał objawy podobne do moich. Bardzo prosze i bardzo czekam na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
hej hej hej, wiem, że jestem namolna, ale nie ignorujcie mnie... Sa takie informacje na topikach o ciąży, ale te topiki są takie dłuuuuugie, a w koncu stają się tylko miejscem spotkan znajomych (czemu się nie dziwie), ale spędziłam już 3 godziny na poszukiwaniach inform. Odpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek1188
ja i nie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
Boże, pewnie racja. Nakręcam się jak głupia, a tu najpewniej nic z tego nie będzie. Tak bym chciała mieć to jedno dziecko. Mój facet nie chce dzieci. Jestem tym załamana. ale wiem, ze gdybym zaszła, kochałby je w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellness
Radzę Ci zrób test czym prędzej i zastanów się czy twój partner jest odpowiednim kandydatem na ojca dla Twojego wyczekiwanego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
Dziękuję. wiem. To dupek, którego na nieszczescie kocham. I chce mieć z nim dziecko. on nigdy sam nie podejmie takiej decyzji. wiem to. już dużo z tego powodu przy nim przeszłam. też poronienie. chce być w ciąży. jeśli mnie zostawi, bedzie mi mniej zal, bo będę już wiedziała o nim wszystko. a dziecko będę kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmn
tristeza, dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko patunia
Witajcie mam problem .Dostalam okres w srode a dzis mam 3 dzien okresu i od rana mam same bole .Rano mialam bole jajnikow to straszny bol a teraz mam bole żaladka i co tu mam robic..Slabo mi sie robi przez te bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram się
Moim zdaniem jak skączy ci się miesiączka to idż do gina i powiedz mu o tym, skoro masz okres to na pewno nie jest ciąża, może to być torbiel lub powiększenie jajników tzw zespół policystyczny ja tak miałam i nadal mam a staram się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1310
Hej! Dziewczyny proszę poradźcie mi co mam robić! U mnie jest taj stacja: zrobiłam test wynik pozytywny na drugi dzień dostałam @( była normalna jak zawsze) po @ zrobiłam drugi test druga kreska była słabsza niż za pierwszym razem. A teraz odzywam lekkie bóle brzucha i cały czas mi coś tam bulgocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja ewidentnie wymaga wizyty u ginekologa. To może być ciąża jak i poronienie. Trzeba skontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie jestem w 30dc trzy dni temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, ale od dwóch dni strasznie boli mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać okres. Na szczęście nie plamię, ale strasznie panikuję bo już raz poroniłam. Do gina idę dopiero w środę. Czy któraś z Was też miała takie bóle we wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie jestem w 30dc trzy dni temu zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, ale od dwóch dni strasznie boli mnie podbrzusze tak jakbym miała dostać okres. Na szczęście nie plamię, ale strasznie panikuję bo już raz poroniłam. Do gina idę dopiero w środę. Czy któraś z Was też miała takie bóle we wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@d@
Hej dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje na początku mies miałam okres i było oki ale piersi nadal mam duże (tak jak na okres)ale nie bolą i mam dziwne bóle i skórcze podbrzusza.co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja też opiszę swoją sytuację.ostatni okres miałam 8.06 i od tamtej pory nie dostałam @. robiłam testy ciążowe i wyszły na minus. parę dni tem mialam dni płodne(wyraźne 2 kreski na teście owulacyjnym) w tym czasie doszło do zbliżenia,dokładnie dzień po 2 kreskach.test pokazał 2 we wtorek wieczorem,a w środę rano doszło do zbliżenia. od tamtej pory odczuwałam lekkie bóle,kłucia.nadżerki nie mam,jest wyleczona.na usg idę dopiero za jakiś czas.podejrzewam ,że od śordy minęło zbyt mało czasu żeby cokolwiek odczuwac,ciążowego narazie nie robię. wiem że pewnie nie udało się no ale pytam was z ciekawości czy któraś tak miała..? czy któraś z was tak miała?czy potem skończyło się to ciążą? mam cichutką nadzieję ale nie nastawiam się na żaden szał,nie chcę się rozczarowac...:( teoretycznie @ powinnam dostac ok 8-9 lipca ale do dziś cisza.proszę was o odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????
??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×