Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ciąża jest możliwa

Polecane posty

Gość gość

Czesc, kochałam się z moim partnerem w 19stym dniu cyklu, była prezerwatywa, ale pękła. Dzis jest 24ty dzień mojego cyklu. Chciałabym się dowiedzieć jakie są szanse na to że będę w ciąży? Cykle mam raczej regularne, około 29-30dni. Kiedys miałam problem z PCO , ale teraz jest wszystko ok. z moich obserwacji wynika,że owulację miałam przed stosunkiem. Teraz boli mnie podbrzusze, kłuje mnie w boku, pojawił się pryszcze. Albo zbliża sie okres, albo panikuje? Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża to nie choroba.Każda kobieta bzykając się bez zabezpieczenia na nią się zgadza.Guma to zabezpieczenie z XVII wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki- świetna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny usmiech.gif Zawsze miałam regularne cykle książkowe 28 29 dni ale od pewnego czasu coś się pomieszało Miesiączke miałam 21 grudnia potem w 39 dc czyli 29 stycznia także dostałam dość normalny okres dodam że przed byłam u gina nie stwierdził ciąży Beta Hcg też jej nie wykazała smutas.gif Dziś jestem w 46 dc rano dostałam minimalnego krwawienia coś jakby woda z krwią Czy myślicie że to jednak może być ciąża czy któraś z was była w podobnym przypadku Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×