Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIIIIKU

CZY CIĘŻKO JEST ZAJŚĆ W CIĄŻĘ?

Polecane posty

Gość NIIIIKU

CZY CIĘŻKO JEST ZAJŚĆ W CIĄŻĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
zalezy od kobiety, jedna zajdzie przy pierwszej okazji a inna stara sie kilka lat itp. zalezy zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIIIIKU
a przy zabezpieczeniu prezerwatywa? jesli nie pekla i nic? jest duza szansa? albo przez peeteing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesteyyy takkkk ;)
nieeestety tak :( ale to indywidualne sprawa. Mam nadzieję że Tobie nie będzie ciezko zajsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghnjmk,
Prawie zerowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIIIIKU
sóznia mi sie okres i mam obawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIIIIKU
dlatego wolalam zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
nie stresuj sie. jezeli gumka nie pekla to szanse na zajscie sa prawie ze zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko2202
jedna np sprobuje raz przerywanego i zajdzie a inna robi tak dluzszy czas i nic. mam kolezanke ktora zaszla przez petting a ja jade na przerywanym juz prawie 2 lata i nic... indywidualna sprawa, mi ostatnio okres spoznial sie 3 tyg, nie balam sie ze ciaza tylko ze cos mi dolega, i dobre przeczucia mialam, zapalenie jajnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIIIIKU
u mnie to tez juz trwa 3 tyg. masakra jaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i własnie
spokojnie,ja zabezpieczałam sie gumką przez 8 lat i nic sie nie stało nawet nieraz nam pękła!!a o ciążę starałam sie 8 miesiecy takze nie jest az tak łatwo zajsc w ciazę,a okres moze ci sie spózniac ze stresu,albo młoda jeszcze jestes i nie masz regularnych cykli!głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
moj cykl trwa juz 55 dni a mam 20 lat.. ogolnie trwa tak okolo 40 dni. ale w tym mieisacu mialam troche stresu i bylam chora.jednak panika robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję kilka wód z avonu
ja się staram 3 lata i nie moge zajść a oboje mamy super badania, wszystko ok, a moja koleżanka przy pierwszym razie zaszła i to z gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
no własnie:( mam nadzieje ze w moim przypadku wszystko bedzie ok.. i nie mam sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak sie zabezpieczać
żeby nie zajść w ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to nie ma reguły jeśli uprawia się sekst to trzeba się liczyć z konsekwencjami niestety kilkoma chwilami można sobie życie popsuć jedni próbują i nie jest im dane nie którzy zabezpieczają się jak mogą a i tak wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku jest ciężko. Staramy się już prawie rok, mimo że, jesteśmy zdrowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się bzykać i nie brać hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie celować w owulację. Nam to pomogło. Wyznaczałam ją sobie przy pomocy komputera cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa taki komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
Jeśli staracie się ponad rok, to polecam zapisac się do jakiejś kliniki leczenia niepłodności. Tam podejdą do Was kompleksowo. Przebadają i będzie wiadomo w czym jest problem? Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz ja Wam powiem czy ciężko ;) raz w życiu zaszalałam I pozwoliłam sobie na to co inne moje koleżanki i znajome ;) przespałam się tylko raz z facetem który mi się nieziemsko podobał nigdy wcześniej nie pozwalała sobie na takie akcje i co od razu ciąża hahaha ;) dzięki Bogu ojca dziecka odnalazłam i chociaż płaci alimenty ;) więc można ! Za jednym razem trafić w sedno źe tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
U młodych, płodnych kobiet jest to dość łatwe.Znam ludzi poczętych mimo: pigułek antykoncepcyjnych, spiralek, prezerwatywy...I oczywiście także przy pettingu i ze stosunku przerywanego.Sprawę utrudnia stres, wiek (powyżej 40 lat), długotrwałe stosowanie antykoncepcji hormonalnej, przebyte operacje i choroby.A także zwykła nieznajomość cyklu.Szacuje się, że szansa na ciążę w pojedyńczym cyklu wynosi od 5,5 do 20,5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogła naprotechnologia, używałam wyżej wspomnianego komputera cyklu - cyclotestu. Poznałam doskonale swój cykl i za miesiąc zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Spokojnie.Bezpłodność można podejrzewać dopiero po 12 miesiącach starań.To mit producentów środków anty, że dzieci rozsiewają się tak łatwo, jak dmuchawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×