Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17-stolatka999

Czy do ginekologa wypada wydepilować miejsca intymne ?

Polecane posty

Gość 17-stolatka999

Niedługo ide po raz 1 do ginekologa i nie wiem czy powinno sie \"tam \" wydepilować przed wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dziewczyna która sie
nie ma takiego obowiązku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VFD
to jeszcze się nie depilujesz? teraz to już nie wypada chodzić zarośniętej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-stolatka999
czasem się depiluję ale nie tak całkowicie.... pytam tylko bo to moja 1 wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidżi
niby gin przyzwyczajony, ale czasy jak czasy i ja nie wyobrażam sobie iśc tam z buszem... ale nie całkiem nago, bo niektórzy lekarze nie polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim powinnas byc tam czysta,bo to najwazniejsze... a depilacja to Twoja sprawa, ja depiluje miejsca intymne bo lepiej sie czuje... higiene zachowuje,wydepiluj sobie cala zobaczysz o ile bedzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesem gin sie wybrzydza
na depilacje ( prywatnie, bo na fotelu mu nie wypada). Na busz sie z cala pewnoscia nie obrazi, bo to naturalne. Badz taka, jak na codzien jestes, byle czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
niektorzy krtykykuja calkowita depilacje bo wtedy jest wieksza mozliwosc ze dostaniesz zapalenia badz grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
mam pytanie czy depilujecie wszystkie wloski czy zostawiacie paseczek?????????????????????? bo ja chodze do faceta i zawsze jak sie rozbieram to mi wstyd a zostawiam paseczek, chcalam wiedziec jak robia inne:) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
temat zalozyl kto inny, ja mam 22 lata i chce wiedziec jak chodza inne kobiety do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotenik
Do ginekologa jak najbardziej depilacja obowiazkowa, nie tylko miejsca intymne ale i nogi. Top jednak facet, a obecnie depilacja nalezy raczej do czynności higienicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
ale golicie wszytsko czy pasek 2 cm zostawiacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bablowa
ja gole wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bablowa
jaaaasne przeciez po to sie tam chodzi :) oczywiscie zartuje, a gole wszystko bez znaczenia czy akurat ide do lekarza czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablowa>> to do autorki było:p ważne, żeby być czystym a czy wydepilowanym czy nie to już indywidualna sprawa każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaelka
hej, ja sie gole :) calkiem i nie tylko do ginekologa tylko na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
ja zostawiam cienki pasek, myslicie ze wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogolona
mi dr powiedział że mam się tam tak nie golić bo to sprzyja infekcjom! przytnij sobie kłaki i nogi ogól i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczkaaaaaaa
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi 207no
ja chodze sie depilowac woskiem i zawsze prosze o cienki paseczek i jak wypadnie mi wizyta u gina to oczywiscie ze ide z cienkim paseczkiem, czasem w ogole na lysola i nic mi nie mowi i nie mam infekcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twuj ex
wydepiluj całą bo tak jest bardziej estetycznie i ładnie jak ktoś ma ądać twoje miejsca intymne to myśle ze lepiej bedzie kiedy bedzie wlasnie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no!!! "Depilacja należy do czynności higienicznych" BŁAGAM!!! Ja się nie depiluje do ginekologa, nie czuję takiej potrzeby, zwłaszcza ostatnio kiedy jest mi coraz trudniej wydepilować się, na nogach również. Jeżeli chodzi o miejsca intymne to raczej podcinam dla własnej wygody( ot żeby uniknąć sytuacji gdy włoski się przykleją do wkładki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia :)
Cześć! Mam 12 i pol lat.Jeszcze nie mam miesiaczki,tylko na moich majtkach jest sluz.Moja mama to zobaczyla i chce mnie zabrac do ginekologa!Jak to uslyszalam sie rozplakalam...zadna z moich kolezanek jeszcze tam nie byla.Nie wiem wogle co mam zrobic! pomuzcie PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
pójść. ginekolog nie gryzie, a zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz. nie stresuj się, przecież lekarz widzi że jestes młodziutka i na pewno bedzie sobie zdawał sprawę że to dla Ciebie krepujące, wiec potraktuje Cię najłagodniej jak sie da. moze w ogóle wystarczy rozmowa i wywiad lekarski, bez badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli nie to
nie przejmuj się, ja miałam pobierany wymaz z pochwy jak byłam w Twoim wieku,bo też miałam upławy po wizycie na basenie :o owszem do przyjemności to nie należało,ale dało się wytrzymać, będzie dobrze,zobaczysz, trzymamy kciuki za ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna być wydepilowana a lekarz ma leczyć nie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lekarz,ma kilkanaście pacjentek co najmniej każdego dnia więc wszystko mu jedno,byle pacjentka była czysta nie mniej,jak ze względu na problemy ze zdrowiem musiałam bywać u gina,to pilnowałam by i mieć zadbane stopy,i być ładnie wydepilowana,ale nie na zero zawsze dbam o siebie,ale musiało wtedy być na tip-top,po to bym się po prostu dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna być czysta i wlosy przyciete umożliwiajace dokładne wkładanie wzierników do srodka pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×