Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysio1997

Czy istnieje ryzyko ciąży?

Polecane posty

Gość Krzysio1997

Witam wszystkie kobietki i nielicznych Panów jeśli tu są. Mam na imię Krzysiek. Mam 19 lat, moja dziewczyna 18... Uprawiany sex od ponad pół roku. Ostatnio kochalismy się w dni nieplodne podobno bo było to na parę dni przed spodziewanym okresem i śluz był bialawy. Zawsze używamy prezerwatyw extra safe plus przed wytryskiem wyjmuje penisa z pochwy... Gumka była założona poprawnie, podczas sexu nie pękła, nie zsunela się... Okres spóźnia się już jakiś 10-12 dzień :( Dodam że pierwszy raz spóźnił się okres mojej dziewczynie o 6 dni, potem o 11 a następny już w spodziewanym terminie... Moja dziewczyna od 2 miesięcy pracuje na kuchni jako pomoc od 10 do 22-23, jeszcze 3 razy w tygodniu wstaje o 5:30 i jedzie rano na siłownię. Czy jest jakaś możliwość żeby była w ciąży czy jakie mogą być przyczyny tego spóźnionego tyle okresu? Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jagódki
Są dwie opcje spóznia jej się okres przez stres albo za 2,3 pojawi się jeśli do końca miesiąca nie pojawi się okres to radzę się wybrać do ginekologa ale szansa na zajścia w ciąże w tym przypadku raczej jest niemożliwa pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze w kuchni ją ktoś nie dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie mozliwe ale niech inni sie wypowiedza, a powodów spozniającego sie okresu jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×