Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest możliwa ciaża?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chciałam zapytać czy jest możliwe czy jestem w ciaży? Może na początek opisze całą sytuacje. Ostatni okres miałam 7 grudnia, czyli już prawie 2 miesiace temu. Cykle dość regularne 30-32 dni, zaczełam sie niepokoić, robiłam test ok. 15 stycznia- negatywny, powtórzyłam ok. 24 stycznia też negatywny. Objawów typowych dla ciaży nie zaobserwowałam u siebie, ale wiem, że to różnie bywa... Dodam, że zdarzyło mi sie uprawiać seks bez prezerwatywy, jednak do wytrysku nie doszło. jak myślicie, co może być nie tak? umówić sie na wizyte? Czy poczekać jeszcze na miesiaczke? a może zrobić jeszcze jeden test..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd co pozostało ci w ci/pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ginekologa idź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test z krwi a jak będzie negatywny to idź do ginekologa on przepisze ci tabletki na wywołanie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zrób badanie beta hcg. Nie polecam Ci testu, szkoda pieniędzy. przyklad..robiłam test w poniedziałek, wyszedł negatywny, w srodę byłam już na badaniu krwi - beta hcg (koszt caałe 18zł - więc żaden) i okazało się, że to już 5 tydzień ciąży.. idz z wynikiem do ginekologa, zapisz się już teraz żeby potem nie czekać tygodniami na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może miałaś cykl bezowulacyjny? wyznaczasz sobie fazy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nigdy tego robiłam. Byłam u ginekologa, potwierdził, że faktycznie nie miałam owulacji. Teraz mam zamiar regularnie obserwować swoje cykle. Kupiłam sobie nawet Afrodytę. To taki tester na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×