Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dluzen123

czy jest mozliwosc ciazy ?

Polecane posty

Witam ,jestem tu nowa ..bardzo sie boje ze jestem w ciazy mam 18 lat .owiec do rzeczy mialam 3 stosunki przerywane w grudniu 19 3 stycznia i 8 . moj chlopak doszedl na zewnątrz . upewnial mnie ze na pewno nie bedzie ciąży . moj cykl jest co 29 30 dni ostatnią miesiaczke mialam 23 grudnia 2016 roku trwal 6 dni czyli zakonczyl sie 28 grudnia .przebiegł normalnie jak zwykle u mnie to bywa ..moj osttani stosunek bodajze byl w dni plodne nie wiem nie umiem za bardzo obliczyc . wtedy kiedy sie dowiedzialam ze to dni plodne zaczelam schizowac ze jestem w ciazy brzuch mialam od razu wzdety wszystko na raz ... doszedl tez bol jajnika i brzucha brzuch boli mnie caly . bardzo sie obawiam . do miesiaczki mam jeszcze 8 dni chyba zwariuje do tego czasu to katorga .. :( dodam ze chodz edo psychologa mam nerwice i czestwo wmawiam sobie choroby wlasnie dlatego chodze do niego ..nie wiem czy tak nie ejst z ciaza :( ...moj śluz z pochwy nie jestemw stanie go oceni bo nie zwracalam uwagi na niego przed okreesem zawsze ..pomożcie blagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, poczekaj na termin miesiączki i dopiero wtedy zrób test. Nic innego na tą chwilę nie jesteś w stanie zrobić. Pomysl ba drugi raz o lepszym zabezpieczeniu, bo stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie. Jesteście bardzo nieodpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagata6789
W tej chwili pozostaje czekać do terminu miesiączki. Jak będzie się spóźniać to wtedy test z apteki lub ten bardziej wiarygodny czyli beta hcg z krwi. Nic innego nie można doradzić. Szanse są 50/50. Następnym razem zadbaj o zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprost uwielbiam takie tematy :) nieodpowiedzialni ludzie ! Pieprzyć się każdy umie i lubi, ale zadbać o antykoncepcję to już nie ma kto, bo przecież "Nic się nie stanie". Potem niechciana ciąża i głupota nadal kwitnie. Dzieci zabijają albo biją... Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj chlopak doszedl na zewnątrz . upewnial mnie ze na pewno nie bedzie ciąży . x Na jakiej podstawie? Nie ma zabezpieczeń, jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dopiero okaże ale na dzień dzisiejszy nie można wykluczyć ciąży. Musisz jakoś przeczekać te dni do okresu, bo wcześniejsze robienie testów nie ma sensu. Tutaj nikt nie jest w stanie stwierdzić czy ciąża jest czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ryzykownej sytuacji (stosunek przerywany max. 2 minuty) doszło w 18 dc (10 grudzień). 2 dni później bolał mnie lewy jajnik, możliwe że to przesunięta owulacja (chorowałam w tym czasie). 14 dni po kłuciu jajnika (26 grudzień) dostałąm okres, jednak był on skąpy w porównaniu do wcześniejszych ale brzuch bolał mnie normalnie jak w @, trwał 3 dni i później około 3-4 dni brązowych plamień (to u mnie normalnie po @). Dodam, że przeżywałam w tym czasie ogromny stres. Dzień przed @ wykonałam test ciążowy - negatywny. 4 dni po @ z porannego moczu także negatywny. Tydzień po @ z moczu popołudniowego trzymanego ok.4 godzin - negatywny. 12 stycznia z porannego moczu Pink Test - negatywny nawet po godzinie, jednak po 4 godzinach pojawiła się widoczna pod światło cieniutka kreseczka. Wczoraj znowu test i negatywny. Czy jest możliwość,że ta kreska pojawiła się w wyniku ciąży, czy jest to po prostu wynik reakcji chemicznych zachodzących na teście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kolejny test wyszedł negatywny to nie sugerowałabym się tym cieniem kreski odczytanym po czasie. Najlepiej byłoby zrobić test z krwi, wtedy miałabyś pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w ciąży , odnosząc sie do jednej z wypowiedzi ''gościa '' nie prosilam o umoralnianie mnie i mowienie ze sa zabezpieczenia tylko o obiektywną opinie na ten temat ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że nie jesteś w ciąży, jednak pamiętaj że stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Jeśli się nie zabezpieczacie to chociaz współżyjcie tylko w dni niepłodne. Możesz je wyznaczać sama, albo przy pomocy np testera na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam afrodytę i jeszcze ani razu się nie zawiodłam, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×