Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malusia1119

Czy jestem bezpłodna?

Polecane posty

Witam. Pytanie: czy jestem bezpłodna jeżeli współżyje bez antykoncepcji różnego rodzaju? a i dodam że mój chłopak kończy we mnie. Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przykro mi. A tak naprawdę Twój chłopak jest bezpłodny. A tak naprawdę mogłaś mieć nieodpowiedni dzień cyklu. A tak naprawdę w odpowiedni dzień cyklu też można nie zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu juz tak współżyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
A jak kilka lat bez zadnych zabezpieczen tzn,ze fecet bezplodny,jesli np kobiete ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie się przebadać, dopiero wtedy dowiecie się na 100% co i jak. Ja niestety jestem bezpłodna i czeka mnie adopcja komórki jajowej, lub zarodka. Gdzie mają największą skuteczność? W Invimedzie widzę, że mają teraz nawet jakiś program z gwarancją. To w ogole możliwe by zagwarantować skuteczność liczby zarodków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwifiwi
dlaczego twierdzicie ,że jesteście nie płodne ? czy przez rozwijającą się technologię dążyłyście aby uchronić siebie co zrobiła każda z was aby żyć zdrowiej bezpieczniej ja nie dam wam na to pytanie odpowiedzi ale mogę otworzyć wam oczy a wiedzę musicie zdobyć same i połączyć w całość a następnie ukaże się obraz waszej tragedii . co to jest depopulacja , podpaski i tampony bawełna gmo, szczepionki ,randap, chemtralis, żywność przetworzona ,i niestety okres współczesny fale radiowe telewizyjne telefony komórkowe oraz wifi ale będziecie szukać na siłę innych rozwiązań bo wszyscy i wszystko jest winne ale nie moja komórka śpicie z nimi nosicie przy pupie itd , doktor będzie klepał was po plecach wciskał prochy i rwał kasę o klinikach cudownych nie wspomnę ,człowiek do 35 roku życia robi wszystko aby zniszczyć swój organizm po 35 roku zrobi wszystko aby go uratować ,ja na pewno bym się na siłę nie leczył tylko starał i zaakceptował życie takie jakie jest ale wy dajecie się dymać klinikom i doktorom sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze najpierw bada się nasienie faceta. Po prostu to najprościej zbadać i i jeśli jest wszystko w porządku, szuka się przyczyny u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×