Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pantera83

czy jestem w ciąąąąążżżżży??? HELP ME

Polecane posty

Pewnie nie jestem zbyt orginalna, bo serfując po necie widzialam cale mnóstwo podobnych topików, ale może ktoś na mój problem zareaguje... Kochalismy sie z chłopakiem w prezerwatywie 6-tego dnia mojego okresu (własciwie to koniec był już, ale krew się jeszcze pojawiła...)i nagle temperament nas poniósł i TRACH. WYPADEK- gumka pękła, sama otoczka została.... Pytam was więc: Czy moge byc w ciąży? Pytam bo sama niewiem. Mam bardzoi nieregularne okresy(21 grudzien, 04 luty, a ostatni 27 marzec- wybieram sie do ginekologa ale te nieregularnosci to chyba od odstawienia tabletek, choc odstawiłam ok. roku temu, ale bralam przez 5 lat z 2-oma przerwami tylko)Gdybym miala regularne to bym sobie dni plodne policzyla, a tak to X? Słyszałam ze to raczej nie mozliwe, ale boje sie bo bardzo chce miec dzidzię, ale nie teraz. Długo jestem z moim chłopakiem, ale nie planujemy jeszcze ani slubu ani dzidzi, wiec...to tak niezabardzo brac slub bo dzidzia sie pojawi. Chcialabym miec dzidzie ale taka wyczekaną na cacy, a nie tak \\\" spod pierdołki\\\" Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca1111111
ile razy jeszcze założysz ten sam durny topik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie nie założe, chciałam tylko by ktos sie wypowiedzial w mojej sprawie, ludzie w stresie wszystkiego probują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebolek20
kochana mysle ze wszystko jest mozliwe .. ale zajsc w ciąze naprawde niejest tak łatwo ja i mój narzeczony troszke sie staralismy o dzidzie... i niebyło łatwo... ustalilismy date slubu załatwilismy formalnosci.... i nagle okazało sie ze spodziewamy sie dziecka. jestem w 10 tygodniu i 3 dniu ciąży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zycze wam WSZYSTKIEGO NAAJ. Sama chciałabym być w takiej sytuacji, ale jeszcze nie w tym momencie....chociaz jak widze swoje koleżanki i sąsiadki dookoła, ktore są w twojej sytuacji....to a z nozki mi miękna......to piekne jest i tyle...jeszcze raz powodzenia Bebolko20.pozdrwawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvgbnlskjx
dooooooooooooooooosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×