Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Witam Czy moge byc w ciąży jesli uprawiałam seks z zabezpieczeniem 30 grudnia a do owulacji doszło 21 grudnia i byly to dni niepłodne?? Mam obolałe piersi, bola mnie uda brzuch, jesyem podenerwowana okresu powinnam dostac wczoraj Skoro mam objawy okresu to znaczy ze nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wcale nie znaczy że nie ma ciąży. Bo często objawy wczesnej ciąży są takie same jak objawy nadchodzącego okresu! Sama tak miałam przy 2 ciążach! A poza tym skoro miałaś owulację wcześniej to jaka ciąża!? Wkręcasz się jak widzę bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to ciąża. Po co ją na siłę uspokajasz i dajesz jakieś błędne informacje. To są typowe obiaqy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat: Chciałabyś porozmawiać? NETporadnia.pl: Telefon - Chat – Email Zaufania Zachęcamy Ciebie do rozmowy. Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl albo kontakt@netporadnia.pl Jesteśmy do 23.00 Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zachęcamy do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli rzeczywiście do owulacji doszło 21 to nie ma mozliwości zapłodnienia. A jak ją sobie wyznaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w ciąży całe szczęście. Owulację wyznaczam sobie dzięki aplikacji w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na przyszłość, jeśli ktoś zajrzy do tego wątku. Aplikacje w tlefonie to nie najlepszy pomysł, bo opierają się na kalendarzyku. Jeśli owulacja się przesunie, to może tego nie wychwycić. Dużo lepszym rozwiązaniem jest np interpretacja śluzu. Na tym filmiku jest pokazane jak to można robić: https://www.youtube.com/watch?v=G23OWzrN0zQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Żadna aplikacja nie zabezpiecza przed ciążą, nie jest to zbyt mądre. Chyba lepiej dobrać pigułkę i mieć spokój, zamiast stresować się co miesiąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna jest chęć na bzykanie,więc trzeba dobrac antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ty wiesz najlepiej ,ty gościłaś goscia w piz.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×