Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was nie moze albo nie chce brac hormonow

Polecane posty

Gość gość

i jak radzicie sobie z antykoncepcja ? Czy jestescie zadowolone z waszego zycia seksualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piza tylko na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce ale muszę. Na razie mam nie brać jednak i nie biorę marca nic, jestem zadowolona ale ja mam bardziej złożoną sytuację niż ty wiec nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam po antykonc zakrzepice teraz nie moge hormonow. Zalozylam wkladke niehormonalna,zwykla miedziana i jest bardzo ok. Zero pamietania o tabsach,komfort na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze mialas zakrzepice? To widac? Czy widac dopiero jak sie ma , odpukac, udar? Tylko wkladka miedziana chyba powoduje stany zapalnei inne tego typu rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezel będziesz bzykać się z jednym partnerem nie będzie stanów zapalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od zakrzepicy.zazywalam hormony na torbiele jajnikow,potem to juz dla wygody,ale strasznie puchly mi nogi,i w jednej zrobila sie zakrzepica. Natychmiast odstawilam. U mnie wkladka nie powoduje zadnych stanow zapalnych,wrecz przeciwnie,zawsze mialam cytologie 2 gr,silne stany zapalne,antybiotyki. Teraz z wkladka mam 2 gr ale bez zadnych tam nieprawidlowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce brac i sporo osob nie bierze, bo to niezdrowe i ma szkodliwy wplyw na organizm zwieksza ryzyko wielu chorob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biore bo to syf i trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja tez nie chciałam ale to jednak wygoda i bezpieczeństwo, jesli ktoś juz nie planuje dzieci. Mnie lekarz do tabletek anty kazał zazywac osłone Harmonellę, która m.in. chroni przed zakrzepicą, osłabieniem wątroby i innymi skutkami ubocznymi antykoncepcji. Regularnie sie badam i póki co mam wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cyclotest - komputer cyklu do npr i jestem bardzo zadowolona. Doskonale wiem kiedy możemy współżyć bez zabezpieczenia bo nie ma możliwości zapłodnienia. nie trzeba brać hormonów by uniknąć ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie biore I nie chce! Bo po tym tylam I czulam sie zle!!! Stosujemy naturalna antykoncepcje! Wiele kobiet po hormonach ma problem z zajsciem w ciaze , bo organizm jest tak nafaszerowany hormonami! Ale jestem w stalym zwiazku , ryzyko zajscia w ciaze , moze sie zdarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu masz ten komputer? Ile kosztuje i przez jaki okres czasu można go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę ale nie chcę i co zrobić :( jakoś trzeba się zabezpieczać. Czuję że niedlugo zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wkładkę niehormonalną... więcej dzieci nie planuję. No ale jak to się mówi 3 jest na wpadkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcześniej to "naturalne metody planowania rodziny"... prezerwatywa w dni płodne (bo wtedy największa chęć) ale jej nie cierpiałam . Dwójka dzieci planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie biorę bo nie chce chodź może powinnam bo mam policystyczne jajniki ale nawet moja ginekolog mi powiedziała żeby poczekać może miesiączki się same uregulują bo nie chce mi tego dawać bo jestem młoda a one też nie są bez znaczenia. Faktycznie samo z siebie jest już prawie ok i brać nadal nie zamierzam. A w łóżku uważam że jest super, stosunek przerywany wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co możesz czuć z sexu jak nie masz finału w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo. Jak partner robi to z miłości i z wyczuciem to i bez jego orgazmu jest świetnie. No chyba że facet jest do d*py to i wytrysk nie pomoże.. Z resztą czułam finał i było po prostu ...dobrze jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana antykoncepcją bez hormonów. Słyszałam ze za jakiś czas ma wyjść w Polsce nowy model cyclotestu - Myway. Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany to skuteczna metoda na zastanie szybko mamą, po co tak ryzykować już prezerwatywa daje ochronę. Ja mam założoną wkładkę wewnątrzmaciczną, nie mam z nią żadnych problemów, oczywiście są to hormony więc osłonowo przyjmuję harmonellę, która zimniejsza ryzyko wystąpienia zakrzepicy, do tego poprawia kondycję włosów, skóry i paznokcie więc już nic więcej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala daje komfort to pełnego i częstego bzykania.Dlatego nie masz problemu z bólem głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cyclotestu mayway to kupiłam go jakiś miesiąc temu w Niemczech, bo tutaj mieszkam i jak dla mnie jest rewelacyjny. Ma wiele fukcji, to prawdziwy komputer XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat stosujemy prezerwatywy znanej marki. Zaszlam przez 15 lat w dwie ciąże, obie planowane. Ryzyko? Jest ale jeśli prezerwatywa jest dobrze założona i nie w trakcie a na początku stosunku, jest mało prawdopodobne żeby była ciąża. Chyba że się zsunie... Ale nigdy się to nam nie zdarzyło. Teraz z powodu problemów zdrowotnych ciąża jest dla mnie ogromnym ryzykiem. Myślimy nad podwiązaniem jajowodów za granicą lub wasektomią tu w kraju. Swoją drogą to nie sprawiedliwe że wasektomia jest legalna.... A kobiety jak zwykle mają pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestem skazana na terapie hormonalne ze względu na endometriozę. Na początku stosowałam analogi teraz jestem na tabletkach antykoncepcyjnych, które zmniejszają ryzyko powstawania kolejnych cyst na jajnikach. Od kilku miesięcy osłonowo do leków hormonalnych zażywam harmonellę, kapsułki posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą, wzmacniają one układ krążenia i serce. Odką je stosuje mam więcej energii i mniej się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×