Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nooowa

czy ktoras zabezpiecza sie przez zastrzyki??

Polecane posty

Gość Nooowa

Pytam, bo jestem baaaaardzo ciekawa ich dzialania. Juz wiem ze sa raz na 3 miesiace. A kiedy jest miesiaczka? Ile to kosztuje i przede wszystkim na ile jest skuteczne i czy nie ma skutkow ubocznych. Prosze o informacje. Z gory bardzo, bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekl
Czesc. Bardzo polecam ich stosowanie. Moja dziewczyna ich nie chce brac bo wymysla jakies glupie rzeczy. Wiem jednak ze jest to najskuteczniejszy sposob zabezpieczania sie - wyklucza elment ludzki (zapomnienie) i bardzo je polecam. Nie ma ubocznych skutkow, sa pewne i bezpieczne. Kazda nie chcaca dziecka je powina przyjmowac. Raz na 3 miesiace zastrzyk i nie ma sie czym przejmowac. Super rozwiazanie. Nie zastanawiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekl
Czesc. Bardzo polecam ich stosowanie. Moja dziewczyna ich nie chce brac bo wymysla jakies glupie rzeczy. Wiem jednak ze jest to najskuteczniejszy sposob zabezpieczania sie - wyklucza elment ludzki (zapomnienie) i bardzo je polecam. Nie ma ubocznych skutkow, sa pewne i bezpieczne. Kazda nie chcaca dziecka je powina przyjmowac. Raz na 3 miesiace zastrzyk i nie ma sie czym przejmowac. Super rozwiazanie. Nie zastanawiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ekl
Polecasz ten zastrzyk, chociaż sam jesteś facetem i go nie wypróbowałeś???... Ciekawe A co zrobisz, jak Twoja dziewczyna dostanie ciągłego krwawienia albo jakichś powikłań??? To jest nieodwracalne, przez 3 miesiące nie możesz nic zrobić. A co do skutków ubocznych - poczytaj sobie link podany wyżej qurde najlepiej jak faceci zabierają głos w sprawach o których nie mają pojęcia, ghhhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam 9 miesięcy
Brałam 9 miesięcy i to był największy błąd jak mogłam popełnić. Pocztaj link podany wyżej. Przeczytaj uważnie, bo potem nic juz nie będziesz mogła zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×