Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie

czy ktorejkolwiek z Was, gdy byly w ciazy zdarzylo się, że test pokazał wynik ne

Polecane posty

Gość zastanawiam sie

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
negatywny mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam.Dwa dni pozniej był juz pozytywny a dzis jestem w 9 tyg ciazy. Byc moze pierwszy test zrobiłam za wczesnie,poza tym test nie był jakis firmowy.Najlepiej kup Quic Vie-jest najlepszy moim zdaniem. A wogole to chcesz byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez
zrobilam 1 test 7 dni po seksie ( po pisze ze wykrywa 6 dni od zaplodnienia ;P ) i byl negatyw nastepny zrobilam 14 dnia po seksie i wyszly 2 kreseczki :))) i juz wiem, przekonalam sie na wlasnej skorze, ze to co pisza o czulosci testu to bzdura dla zwiekszenia sprzedazy !!!! to moj 22tc i jestem przeszczesliwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
czy chce? nie wiem, nie planuje tej ciazy i gdybym miala wybor wolalabym nie byc w ciazy, ale jesli jestem to urodze dziecko, mam stalego partnera. Jakos to bedzie, musi byc, a problem mam taki, ze zrobilam test 8 dni po spodziewanej miesiaczce i wynik wyszedl negatywny, ale okresu nadal nie mam, test robilam 4 dni temu, ale wlasnie byl jakis niefirmowy, nie wiem czy mogl sie mylic po 8 dniach spoznienia, oprocz tego to nie mam zadnych objawow, nudnosci itd nawet piersi mnie nie bola za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zawsze mozesz zrobic hcg z krwi a wynik jest na 100%. Moze okres sie opoznia ze stresu lub z milionów innych powodów. Ja bym poszła na hcg tak dla własnego spokoju.. Koszt ok.20-35zł zalezy od laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×